Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Netpoint Digital Webrazzi İnovason’17 konferansına destek veriyor

Türkiye’nin önde gelen markalarına dijital pazarlama hizmetleri sunan Netpoint Digital, internet alanındaki uluslararası gelişmeleri inceleyerek analiz eden teknoloji blogu Webrazzi’nin bu yıl ilk kez düzenleyeceği Webrazzi İnovasyon’17 konferansının destekçileri arasında yer alıyor.

10 Mayıs Çarşamba günü gerçekleşecek olan Webrazzi İnovasyon’17 etkinliğinde günümüzde kullanılan ve aynı zamanda gelişmekte olan yeni nesil teknolojiler ele alınacak. Webrazzi’nin bu yıl ilk kez düzenleyeceği etkinlikte tüm gün “how to” sunumlarının yanı sıra “Girişim Sunumları” oturumlarında yapay zeka, giyilebilir teknoloji, botlar, IoT gibi teknolojilerin kullanıldığı başarılı girişimler ön planda olacak. Konferansta konuşmacı olarak yer alacak isimler ise şu şekilde:

Katı Hal Kurucu ve CEO’su Ahmet Alpat, Botudio Kurucu Ortağı Ali Erhan Tamer, iyzico Kurucu Ortağı ve CEO’su Barbaros Özbugutu, ininal Kurucu Ortağı Bülent Tekmen, Inventram Genel Müdürü Cem Soysal, Cosa Kurucu Ortağı Emre Erkin, Monument Kurucu Ortağı Ercan Erciyes, öde.al Kurucu ve CEO’su Fevzi Güngör, yatırımcı ve ödüllü bilim insanı Dr. Francois Gilardoni, Philips Aydınlatma Tüketici Kanalı Pazarlama Müdürü Gökhan Gökçay, Philips Türkiye CEO’su Haluk Karabatak, Core Strateji Kurucusu İhsan Elgin, Thread in Motion Kurucu Ortağı Kadir Demircioğlu, Atölye Labs Kurucu Ortağı Kerem Alper, Volvo Car Türkiye Pazarlama ve Ürün Müdürü Kubilay Polat, Ernst & Young Orta ve Güney Avrupa İş Geliştirme Lideri Ogeday Karahan, Jetlink Kurucu Ortağı Ozan Can Köseley, Promoqube Kurucusu Özgür Alaz, indivyo Kurucu Ortağı Özgür Deniz Önür, Evreka Kurucu Ortağı ve CEO’su Umutcan Duman.

Webrazzi İnovasyon’17 etkinliğine destek veren Netpoint Digital, profesyonel içerik üretimi, dijital mecra kullanımı ve kullanıcı deneyimi konusunda 18 yıldır hizmet verip; markalara içerik pazarlaması ve SEO çalışmaları ile ilgili projeler üretiyor.

İnternetle birlikte önemli hale gelen basın bülteni içeriklerini arama motorlarına uyumlu bir şekilde hazırlayan Netpoint Digital, online görünürlük anlamında şirket haberleri için performans odaklı çözümler üretiyor ve şirketlerin haberlerini sadece basın mensuplarına göndermekle kalmayıp, içeriklerin internet ortamında da yayınlanmasını sağlıyor.

Webrazzi’nin yıl boyunca düzenleyeceği etkinliklerin destekçileri arasında yer almaya devam edecek olan Netpoint Digital’in verdiği dijital pazarlama ajansı hizmetleri hakkında detaylı bilgiye www.netpoint.com.tr web sitesinden, Dijital PR servisleri hakkında bilgiye www.kurumsalhaberler.com web sitesinden ulaşılabilir.This post first appeared on Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket, please read the originial post: here

Share the post

Netpoint Digital Webrazzi İnovason’17 konferansına destek veriyor

×

Subscribe to Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×