Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Webrazzi İnovasyon 10 Mayıs Çarşamba günü gerçekleşecek

10 Mayıs Çarşamba günü gerçekleşecek olan Webrazzi İnovasyon 2017’de günümüzde kullanılan ve aynı zamanda gelişmekte olan yeni nesil teknolojiler ele alınacak. Konferansta; Artırılmış Gerçeklik, Sanal Gerçeklik, Yapay Zeka, Nesnelerin İnterneti, insansız hava araçları, akıllı otomobiller, büyük veri, gelişen teknolojiden nasibini alan tıp dünyası, akıllı şehirler gibi geleceğin teknolojisi tüm detaylarıyla sektörle ilgilenen katılımcılarla paylaşılacak.

Webrazzi’nin bu yıl ilk kez düzenleyeceği Webrazzi İnovasyon’17 etkinliğinde “how to” sunumlarının yanı sıra “Girişim Sunumları” oturumlarında yapay zeka, giyilebilir teknoloji, botlar, IoT gibi teknolojilerin kullanıldığı girişimler ön planda olacak.

Webrazzi İnovasyon 2017’ye katılanlar hem sektörün önemli şirketleriyle tanışabilecek hem de büyük bir vizyon sahibi olabilecek. Konferansta konuşmacı olarak yer alacak isimler şu şekilde:

Katı Hal Kurucu ve CEO’su Ahmet Alpat, Botudio Kurucu Ortağı Ali Erhan Tamer, iyzico Kurucu Ortağı ve CEO’su Barbaros Özbugutu, ininal Kurucu Ortağı Bülent Tekmen, Inventram Genel Müdürü Cem Soysal, Cosa Kurucu Ortağı Emre Erkin, Monument Kurucu Ortağı Ercan Erciyes, öde.al Kurucu ve CEO’su Fevzi Güngör, yatırımcı ve ödüllü bilim insanı Dr. Francois Gilardoni, Philips Aydınlatma Tüketici Kanalı Pazarlama Müdürü Gökhan Gökçay, Philips Türkiye CEO’su Haluk Karabatak, Core Strateji Kurucusu İhsan Elgin, Thread in Motion Kurucu Ortağı Kadir Demircioğlu, Atölye Labs Kurucu Ortağı Kerem Alper, Volvo Car Türkiye Pazarlama ve Ürün Müdürü Kubilay Polat, Ernst & Young Orta ve Güney Avrupa İş Geliştirme Lideri Ogeday Karahan, Jetlink Kurucu Ortağı Ozan Can Köseley, Promoqube Kurucusu Özgür Alaz, indivyo Kurucu Ortağı Özgür Deniz Önür, Evreka Kurucu Ortağı ve CEO’su Umutcan Duman.

Webrazzi İnovasyon 2017’nin sponsorları arasında Türkiye İş Bankası, İnventram, Crenvo İK, Bloomberg Businessweek, Fintechtime, Harvard Business Review gibi kuruluşlar yer alıyor. Netpoint Digital SEO ve Djital PR hizmetleri konusunda verdiği hizmetleriyle Webrazzi İnovasyon 2017’nin destekçileri arasında yer alıyor.

2017 yılı boyunca gerçekleşecek tüm Webrazzi konferanslarına Webrazzi VIP ile katılabilir, indirimli fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

Yıl boyunca gerçekleşecek yaklaşan Webrazzi konferansları ve içerikleri şu şekilde olacak:

Webrazzi Summit 2017: 18 Ekim Çarşamba günü gerçekleşecek olan Türkiye ve yakın coğrafyanın en etkili internet konferansı olan Webrazzi Summit, bu sene de internet-teknoloji dünyasında gündem belirleyecek.

Webrazzi Developer 2017: 15 Kasım Çarşamba günü gerçekleşecek olan Webrazzi Developer’da, web ve mobil platformlarda yazılım, yazılım metodolojileri, programlama dilleri ve kütüphaneler, bulut çözümleri ve yazılım testi gibi yazılıma dair her şey.

Webrazzi Fintech 2017: 6 Aralık Çarşamba günü gerçekleşecek olan Webrazzi Fintech’de öne çıkan Fintech uygulamaları, sektördeki son trendler, Türkiye'deki kanunsal kısıt ve detayları, Fintech yatırımları ve Fintech'e dair neredeyse her şey sektör liderleriyle birlikte ele alınacak.This post first appeared on Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket, please read the originial post: here

Share the post

Webrazzi İnovasyon 10 Mayıs Çarşamba günü gerçekleşecek

×

Subscribe to Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×