Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Netpoint Digital, Webrazzi Dijital’17 etkinliğine destek veriyor

Türkiye’nin önde gelen markalarına dijital pazarlama hizmetleri sunan Netpoint Digital, internet alanındaki uluslararası gelişmeleri inceleyerek analiz eden teknoloji blogu Webrazzi’nin düzenlediği Webrazzi Dijital’17 konferansının destekçileri arasında yer alıyor. 8 Mart Çarşamba günü gerçekleşecek Webrazzi Dijital’17 etkinliğinde online reklamcılık, sosyal medyanın son trendleri gibi önemli konular ele alınacak.

Profesyonel içerik üretimi, dijital mecra kullanımı ve kullanıcı deneyimi konusunda 18 yıldır hizmet veren Netpoint Digital, markalara içerik pazarlaması ve SEO çalışmaları ile ilgili projeler üretiyor. Netpoint Digital bu anlamda dijital sektör ve Türkiye’nin en önemli şirketlerinin pazarlama departmanlarını buluşturan Webrazzi Dijital’17 ye destek veriyor.

Netpoint Digital’in sponsor olduğu Webrazzi Dijital’17, 8 Mart Çarşamba günü katılımcılarını pazarlamanın dijital hali, ajans dünyasından son haberler, ilgi çekici kampanyalar, online reklamcılık pazarı, sosyal medyanın son trendleri gibi konularda aydınlatacak. Konukları arasında sektörün önemli temsilcileri de bu konferansta konuşmacı olarak yer alacak, dijital sektör ve Türkiye'nin en önemli şirketlerinin pazarlama departmanları bir araya gelecek.

Netpoint Digital, 18 yıldır Türkiye’nin önemli markaları için content marketing (içerik pazarlaması), SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve user experience (kullanıcı deneyimi) odaklı sunduğu hizmetleri ile biliniyor.

Netpoint, Webrazzi’nin yıl boyunca düzenleyeceği etkinliklerin destekçileri arasında yer almaya devam edecek.This post first appeared on Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket, please read the originial post: here

Share the post

Netpoint Digital, Webrazzi Dijital’17 etkinliğine destek veriyor

×

Subscribe to Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×