Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

2017 yılında düzenlenecek olan Webrazzi konferanslarının tarihleri belli oldu

Teknoloji blogu Webrazzi 2017 yılında düzenleyeceği konferansların takvimini açıkladı. Şubat ayında başlayacak konferanslar Aralık ayında sona erecek. 15 Şubat 2017’de başlayacak konferanslarda e-ticaret, dijital pazarlama ve reklamcılık, öne çıkan fintech uygulamaları, internet-teknoloji dünyasından gelişmeler ve genel olarak mobil dönüşümle ilgili konular ele alınacak.

İnternet alanında Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri inceleyerek analiz eden Türkiye’nin lider teknoloji blogu Webrazzi her yıl düzenlediği sektörel konferanslarına ara vermeden bu yıl da devam edecek. 15 Şubat Çarşamba günü gerçekleşecek ilk konferans Webrazzi E-Ticaret 2017 ile açılış yapılacak. Her yıl düzenlenen tematik konferanslara ve Webrazzi Summit’e ek olarak takvime 2 yeni konferans daha eklendi. Geleceğin tüm yeni teknolojilerinin konuşulacağı Webrazzi İnovasyon ve yazılım hakkında her şeyin konuşulacağı Webrazzi Developer, 2017 yılının yeni konferansları olacak.

Yeni konferans konularıyla farklı sektörlerde de odak noktası olacak Webrazzi’nin belirlenen takvimi şu şekilde;
- Webrazzi E-Ticaret 2017, 15 Şubat Çarşamba
- Webrazzi Dijital 2017, 8 Mart Çarşamba
- Webrazzi Mobil 2017, 12 Nisan Çarşamba
- Webrazzi İnovasyon 2017, 10 Mayıs Çarşamba
- Webrazzi Summit 2017, 18 Ekim Çarşamba
- Webrazzi Developer 2017, 15 Kasım Çarşamba
-Webrazzi Fintech 2017, 6 Aralık Çarşamba

Webrazzi’nin 2017 yılı boyunca gerçekleşecek tüm konferanslarına Webrazzi VIP ile katılma imkanı bulunuyor. https://vip.webrazzi.com/ üzerinden VIP Pass satın alarak, 2017’nin tüm konferanslarına katılım yapılabilir. VIP Pass’ta 1, 2 ya da 3 kişilik alımlarda ve 4 ve daha üzeri alımlarda indirimli fiyat avantajı bulunuyor.

Webrazzi’nin tüm konferanslarının içerikleri şu şekilde olacak:

Webrazzi E-Ticaret 2017: E-ticaret sektörünün öne çıkan oyuncularıyla; tedarik süreçleri, mobil ticaret, dikey e-ticaret, 2. el pazarında yer alan oyuncular, yatırımlar ve optimizasyon.

Webrazzi Dijital 2017: Pazarlamanın dijital hali, ajans dünyasından son haberler, ilgi çekici kampanyalar, online reklamcılık pazarı, sosyal medyanın son trendleri.

Webrazzi Mobil 2017: Mobil başlığı altında uygulamalar, ödeme çözümleri, yayıncılık, pazarlama faaliyetleri ve genel olarak mobil dönüşümle ilgili her şey.

Webrazzi İnovasyon 2017: 'Augmented Reality' yani Artırılmış Gerçeklik, 'Virtual Reality' yani Sanal Gerçeklik, 'Artificial Intelligence' yani Yapay Zeka, 'Internet of Things' yani Nesnelerin İnterneti, 'Drone' yani insansız hava araçları, Blockchain, akıllı otomobiller, büyük veri, gelişen teknolojiden nasibini alan tıp dünyası, akıllı şehirler.

Webrazzi Summit 2017: Türkiye ve yakın coğrafyanın en etkili internet konferansı olan Webrazzi Summit, bu sene de internet-teknoloji dünyasında gündem belirleyecek.

Webrazzi Developer 2017: Web ve mobil platformlarda yazılım, yazılım metodolojileri, programlama dilleri ve kütüphaneler, bulut çözümleri ve yazılım testi gibi yazılıma dair her şey.

Webrazzi Fintech 2017: Öne çıkan Fintech uygulamaları, sektördeki son trendler, Türkiye'deki kanunsal kısıt ve detayları, Fintech yatırımları ve Fintech'e dair neredeyse her şey sektör liderleriyle birlikte ele alınacak.This post first appeared on Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket, please read the originial post: here

Share the post

2017 yılında düzenlenecek olan Webrazzi konferanslarının tarihleri belli oldu

×

Subscribe to Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×