Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Mevsim geçişinde önemli durak: Sağlık sigortası

Türkiye’nin online ve telefon üzerinden sigorta satış ve karşılaştırma hizmeti sunan en büyük platformu Sigortam.net, Ekim ayı boyunca sağlık sigortalarını kapsayan iki özel “aile boyu” kampanya açıkladı. İster özel sağlık sigortası isterseniz tamamlayıcı sağlık sigortası poliçelerine en uygun ve en pratik yoldan ulaşmayı sağlayan Sigortam.net, en iyi fiyat garantisi ve 7/24 hizmet veren Sigorta Destek Hattı’yla ailecek, bütçenize uygun, sağlıklı bir kış geçirmenizi sağlayacak.

Sigortam.net Özel Sağlık Sigortası Kampanyası:
Ekim ayı boyunca Sigortam.net üzerinden özel sağlık sigortası alan herkes anında yüzde 5 indirime sahip oluyor. Sigortam.net’ten özel sağlık sigortası yaptıranlar, Autoclub işbirliği çerçevesinde, daha steril bir ortam için ozonla çocuk koltuğu temizliği ve araç içi temizliği hizmetlerini 120 TL yerine yalnızca 29 TL’ye alabiliyor.

Detaylı bilgi için: https://www.sigortam.net/sigortamnet-ekim-2016kampanyasi

Sigortam.net Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kampanyası:
Ekim ayı boyunca Sigortam.net’ten tamamlayıcı sağlık sigortası alan herkes, Autoclub işbirliğinden yararlanarak çocuğunuzu araç içi mikroplardan koruyacak ozonla çocuk koltuğu temizliği ve araç içi temizliğini 120 TL yerine yalnızca 29 TL’ye alabiliyor.

Detaylı bilgi için: https://www.sigortam.net/sigortamnet-ekim-2016kampanyasi-1This post first appeared on Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket, please read the originial post: here

Share the post

Mevsim geçişinde önemli durak: Sağlık sigortası

×

Subscribe to Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×