Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Senat USA: Coronavirus to kłamstwo a media to tuszowały! Big Pharma i WHO są odpowiedzialni!!!

Senat Stanów Zjednoczonych Ameryki ogłosił dzisiaj: Coronavirus to kłamstwo. Media zatuszowały prawdę. Wirus uciekł z laboratorium. Big Pharma i WHO są odpowiedzialni!!!

Senator Marshall: Ci, którzy stłumili wyniki zachorowań na COVID-19, muszą zostać pociągnięci do odpowiedzialności!!!!
10. czerwca 2021
(Waszyngton, D. C., 10. czerwca 2021 r.) – Dzisiaj Senator Stanów Zjednoczonych Roger Marshall, M. D., współpracował z kolegami na konferencji prasowej, aby przetestować media i cenzurę informacji dotyczących pochodzenia COVID-19 przez media i Big Tech. Senator domagał się także, aby ci, którzy brali udział w tuszowaniu wycieku laboratorium Wuhan, zostali pociągnięci do odpowiedzialności. Możecie kliknąć TUTAJ lub w poniższe zdjęcie, aby zobaczyć wypowiedzi senatora Marshalla z dzisiejszej konferencji prasowej.
Uwagi senatora Marshalla:
Senatorze Blackburn, bardzo dziękujemy za możliwość posiedzenia tutaj i rozmowy o wycieku laboratorium Wuhan i jego zatuszowaniu. Co z miłością nazywamy ′′ Batgate Wiesz, kiedy niedawno tam siedziałem i dr. Przeczytałem e-maile Fauci 'ego, przypomniałem sobie, że wszystko, czego nauczyłem się w dziesiątej klasie nauk przyrodniczych, wszystko, czego nauczyłam się jako lekarz o metodzie naukowej, hipotezach i rozwoju teorii, zostało po prostu wyrzucone. . Wiecie, byłam zszokowana, gdy cofnęłam się i sprawdziłam niektóre z napisanych listów, ale to, co wzbudziło moje podejrzenia, było w styczniu 2020. roku. A Chińczycy powiedzieli, że nie było przeniesienia z człowieka na człowieka. WTO się zgodziła, a CDC im nie wytrzymało. I to spowodowało, że rozmawiałem z CDC. I wszyscy dziennikarze narodowi poinformowali, że amerykańscy naukowcy zbadali tego nowego wirusa. A kiedy rozmawiałem z CDC, powiedzieli: ′′ Cóż, mamy naukowców w Pekinie, ale są tysiące kilometrów od Wuhan. Więc naprawdę nie mamy wam nic do powiedzenia.” A następne, co widzę, to ten list podpisany przez naukowców, którzy nawet zignorowali możliwość, że ten wirus mógł wyjść z laboratorium. Całkowicie to zignorowali. Odrzucili naukową hipotezę, że to w ogóle możliwe. Wtedy dowiesz się, że większość z tych naukowców, jeśli nie wszyscy, wtedy i w przyszłości otrzymała jakieś finansowanie z NIH. A nasze CDC tam siedziało i przytakiwało zgodę. A potem narodowi dziennikarze, wielkie firmy technologiczne, które współpracowały, aby stłumić tę historię, aby ocenzurować tych z nas, którzy myśleli, że ten wirus może stamtąd pochodzić. Nie tylko tłumili, ale nawet zawstydzili ludzi, którzy myśleli, że to może być z laboratorium. I w końcu widzimy dr. E-maile Fauci 'ego – umowa z dr. Fauci, Big Tech, który współpracuje, aby stłumić tę historię. Wiecie, że jesteśmy, jesteśmy 17 miesięcy później, wciąż niewiele wiemy o tym wirusie. Myślę, że musimy pociągnąć CPP do odpowiedzialności. A jeśli Stany Zjednoczone są w jakikolwiek sposób odpowiedzialne, jeśli przyczyniły się one do finansowania laboratoriów, które doprowadziły do rozwoju tego wirusa, to my też musimy zostać pociągnięci do odpowiedzialności. I musimy również szczegółowo zająć się tym, jak w przyszłości będzie wyglądało wirusowe zyski z reguł badań. Wiesz, nigdy nie dojdziemy do sedna, chyba że zatrzymamy tuszowanie przecieku laboratorium Wuhan, dopóki nie zatrzymamy ′′ Batgate
Tło:
W zeszłym miesiącu senatorowie Marshall i Kirsten Gillibrand (D-NY) mogli przyjąć swoją DECYZJĘ, w której domagali się przejrzystego badania epidemii COVID-19, które zostało zarządzone przez Światowe Zgromadzenie Zdrowia jako niezależny projekt ustawy. REZOLUCJA międzypartyjna wzywa również do pełnego, przejrzystego dochodzenia, aby zaangażować Stany Zjednoczone i naszych sojuszników i partnerów na całym świecie, jeśli Chiny będą kontynuować swoją ścieżkę do zatuszowania i ukrycia. Międzypartyjną uchwałę Marshalla Gillibranda można obejrzeć TUTAJ. Możecie kliknąć TUTAJ lub w poniższy obrazek, aby zobaczyć, jak Senator Marshall opowiada o uchwale.
Senator Marshall napisał niedawno OP-ED FOR FOX NEWS, w którym chodzi o to, jak ważne jest, aby dotrzeć do głębi pochodzenia COVID-19 Senator powiedział częściowo: ′′ Za około dwa tygodnie Stany Zjednoczone będą reprezentowane na światowym zgromadzeniu zdrowia, gdzie będziemy musieli połączyć siły ze wszystkimi narodami i walczyć o pełne i pełne zbadanie pochodzenia COVID-19 Musimy żądać pełnego dostępu do wszystkich odpowiednich zapisów, próbek i kluczowych pracowników. Jeśli złe podmioty nadal ukrywają i zapobiegają temu dochodzeniu, nie możemy przyjąć odmowy. Niezależnie od tego Kongres musi teraz rozpocząć nasze własne równoległe śledztwo.” Kliknij TUTAJ, aby przeczytać w pełni komentarz senatora Marshalla.
W końcu senator Marshall przesłuchał niedawno dr. Anthony Fauci podczas przesłuchania Senackiej Komisji Zdrowia, Edukacji, Pracy i Emerytur (POMOC) w sprawie pochodzenia COVID-19.
https://www.marshall.senate.gov/…/sen-marshall-those…/

Artykuł Senat USA: Coronavirus to kłamstwo a media to tuszowały! Big Pharma i WHO są odpowiedzialni!!! pochodzi z serwisu Głos Gminny.This post first appeared on News Magazin Poland, please read the originial post: here

Share the post

Senat USA: Coronavirus to kłamstwo a media to tuszowały! Big Pharma i WHO są odpowiedzialni!!!

×

Subscribe to News Magazin Poland

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×