Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Co czeka Polskę w najbliższych latach? Strategia dla Polski.

Ekspert do spraw geopolityki i strategii, nowoczesnej sztuki wojennej i wojny morskiej, Dyrektor Programu Gier Wojennych i Symulacji w Fundacji Pułaskiego oraz Senior Fellow w Potomac Foundation w Waszyngtonie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, adwokat i partner zarządzający w kancelarii adwokackiej zajmującej się obsługą biznesu. 

Współpracuje na stałe z miesięcznikiem „Nowa Konfederacja”, jest członkiem Rady Budowy Okrętów w Gdyni. W Potomac Foundation oraz w Fundacji Pułaskiego zajmuje się geopolityką, bezpieczeństwem oraz konfliktami zbrojnymi, w tym planowaniem przyszłego pola walki.

Na powyższe tematy publikuje i wypowiada się w mediach w Polsce i za granicą. W szczególności interesuje się polityką bezpieczeństwa USA oraz rywalizacji największych mocarstw, w tym kwestiami bezpieczeństwa na Zachodnim Pacyfiku i w Eurazji.

Doktor nauk społecznych, obronił doktorat w Polskiej Akademii Nauk na temat sytuacji geostrategicznej Stanów Zjednoczonych i Chin na Zachodnim Pacyfiku i w Eurazji w kontekście amerykańskiej koncepcji wojny powietrzno-morskiej.

Autor książki „Pacyfik i Eurazja. O wojnie”.

BEZPŁATNA SUBSKRYPCJA
Zostaw adres email. Będziemy informować Cię bezpłatnie od czasu do czasu o najnowszych artykułach.
ZERO SPAMU! Szanujemy prywatność

Artykuł Co czeka Polskę w najbliższych latach? Strategia Dla Polski. pochodzi z serwisu Głos Gminny.This post first appeared on News Magazin Poland, please read the originial post: here

Share the post

Co czeka Polskę w najbliższych latach? Strategia dla Polski.

×

Subscribe to News Magazin Poland

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×