Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Wszystko jasne! Nie chodzi o cyklon B, chodzi o kasę!

W programie „O co chodzi” Józef Orzeł z Klubu Ronina, komentując spór na linii Warszawa – Tel Awiw stwierdził, że Izrael wspiera lobby nowojorskich Żydów w tej sprawie. Dodał, że według niego „w tym sporze Izrael nie jest suwerenem, ale został symbolicznie wysunięty na plan pierwszy”. Orzeł zaznaczył, że spór pomiędzy Polską a Izraelem dotyczy również wewnętrznej polityki amerykańskiej.

Demokraci oraz część Republikanów mają jego zdaniem popierać starania nowojorskiego lobby żydowskiego w kwestii roszczeń dotyczących pożydowskiego mienia, a rozgrywka między tymi partiami jest elementem gry o amerykańskie wpływy w Europie.

Czy USA napadnie na Nas jeśli nie oddamy nienależnych majątków Żydom?

Myślę, że clou sprawy to działanie wyrażone w projekcie ustawy 447 wspierającej zapłatę odszkodowań przez kraje Europy Środkowo-Wschodniej okupowane przez Niemców, w tym głównie Polskę, bo stanowimy największy kraj regionu i na tych ziemiach odbywał się Holokaust – powiedział w „O co chodzi” Józef Orzeł z Klubu Ronina.

Cytując za: tvp.info

Artykuł Wszystko jasne! Nie chodzi o cyklon B, chodzi o kasę! pochodzi z serwisu Głos Gminny.This post first appeared on News Magazin Poland, please read the originial post: here

Share the post

Wszystko jasne! Nie chodzi o cyklon B, chodzi o kasę!

×

Subscribe to News Magazin Poland

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×