Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Szef bandy gwałcicieli na Polce z RIMINI dziękował Bogu za ochronę! VIDEO

Względy humanitarne? Uchodźcy polityczni? Zajęli nas! Kara śmierci dla niego i pozostałych trzech przestępców, mimo że nieletni zostali już kilkakrotnie aresztowani za różne przestępstwa. Ojciec braci jest pod aresztem domowym, więc można go spalić bez litości. Nigeryjczycy, Marokańczycy, kongijskie szumowiny są w całych Włoszech. To bomby z opóźnionym zapłonem! To tylko kwestia czasu. O tak gwałt, mamy 10, 100, 100, 100 dla dziewcząt i kobiet w każdym wieku. Pieprzone dranie!

Taka fala hejtu wylała się we włoskich mediach i portalach społecznościowych na ogromną skalę po ujawnieniu informacji o zatrzymaniu grupy imigrantów odpowiedzialnej za zwyrodniały napad i gwałt zbiorowy na Polce w Rimini.

bomby z opóźnionym zapłonem

„Nigeryjczycy, Marokańczycy, kongijskie szumowiny są w całych Włoszech”

Mieli szczęście, że ich aresztowano, w przeciwnym razie zamiast „Social” możemy umieścić więcej….. (brzydkie kawałki gówna….) muszą gnić w więzieniu, ale nie tutaj. Mamy nadzieję, że władze polskie będą pytać o ekstradycję, tak aby mogli to zrobić właściwie, cały wyrok, który z pewnością będzie do do popełnienia przestępstwa. – tak brzmi kolejny komentarz

Komentowane jest gorąco zarówno samo wydarzenie jak również osoby zatrzymanych sprawców! Hejt w głównej mierze skupił się na osobie przywódcy zwyrodniałego gangu, tj. 20-letnim Guerlin Butungu, (portal społecznościowy zablokował jego konto pierwszej nocy po ujawnieniu informacji o zatrzymaniu z powodu nadmiernej ilości komentarzy) to szef bandy gwałcicieli z Rimini, który otrzymał od włoskiego państwa wszystko: azyl, zasiłek, pozwolenie na pobyt i pracę. Ubierał się dobrze, publikował zdjęcia na Facebooku, chodził na dyskoteki, słuchał muzyki. Skończył jako symbol zdziczenia, skrajnego zwyrodnienia i zagrożeń, jakie niesie ze sobą unijna polityka nieograniczonej „miłości bliźniego”

bomby z opoznionym zaplonem

Włoskie media opisują dwuletni okres pobytu Butungu w kraju. Dotarł tam latem 2015 roku, na wyspę Lampedusa, jednym ze statków przewożących nielegalnych imigrantów. Tam został zarejestrowany jako azylant. Pozwolenie na pobyt we Włoszech uzyskał ze względów humanitarnych.

„To bomby z opóźnionym zapłonem!”

25 listopada 2015 roku Butungu zostaje objęty programem integracji uchodźców. Trafia do ośrodka Acquaviva di Cagli. We wrześniu 2016 r. rozpoczyna pracę w Spółdzielni Wolności w Pesaro w obwodzie Sprar, gdzie przebywa do 22 kwietnia 2017 r. Pomimo kursów i oferowanych stanowisk pracy, Kongijczyk porzucił spółdzielnię i pewnego dnia po prostu zniknął. W tym czasie na jego profilu na Facebooku zaczęły się pojawiać zdjęcia jego w drogich ubraniach, na dyskotekach, nad morzem. Na pytania, skąd na na to pieniądze, imigrant odmawiał odpowiedzi.

nigeryjczycy

Najprawdopodobniej już wtedy, pod koniec wiosny 2017 roku, zaczął tworzyć grupę przestępczą. Miała się ona zajmować kradzieżami w modnych kurortach, takich jak Rimini. Młodzi ludzie, imigranci lub synowie imigrantów, kradli komórki, portfele i biżuterię przyjeżdżającym na włoskie wybrzeże turystom.

marokanczycy we wloszech

To właśnie ten złodziejski gang dokonał brutalnej napaści na polską parę w nocy z 25 na 26 sierpnia. Po tych wydarzeniach Butungu ukrywał się i próbował wyjechać. Policjanci zatrzymali go w wagonie pociągu do Mediolanu, skąd najprawdopodobniej chciał uciec do Francji.

Wśród komentarzy do publicznego postu z dnia 17 lipca, w którym młody człowiek mówi po francusku o swoim martwym przyjacielu, jest wielu, którzy życzą mu śmierci i odnoszą się do konieczności stosowania kary śmierci, za różne rasistowskie przestępstwa. Jeden z ostatnich postów Butungu jest 3 lipca, dnia jego urodzin, kiedy podziękował Bogu za jego ochronę.

Zapisz się na listę
Zostaw adres email. Będziemy informować Cię od czasu do czasu o najnowszych artykułach.
ZERO SPAMU! Szanujemy prywatność

Artykuł Szef bandy gwałcicieli na Polce z RIMINI dziękował Bogu za ochronę! VIDEO pochodzi z serwisu Głos Gminny.This post first appeared on News Magazin Poland, please read the originial post: here

Share the post

Szef bandy gwałcicieli na Polce z RIMINI dziękował Bogu za ochronę! VIDEO

×

Subscribe to News Magazin Poland

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×