Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

خدمات دهی بیش تر به مردم از اولویت های نظام مهندسی

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز _ مرجع اخبار نظام مهندسی کشور،مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی اظهار داشت: اعتلا، اثر بخشی، افزایش حس مسئولیت پذیری مهندسان و خدمات دهی بهتر به مردم از جمله اولویتهایی است که باید مورد توجه هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان باشد.

خدمات دهی بیش تر به مردم از اولویت های نظام مهندسی

خدمات دهی بیش تر به مردم از اولویت های نظام مهندسی

خدمات دهی بیش تر به مردم از اولویت های نظام  مهندسی است

محمدرضا اخوان عبداللهیان، ۵ شنبه شب در آیین ‘اعطای اعتبار نامه اعضای هشتمین دوره هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی’ ادامه داد: الکترونیکی کردن امور و شبکه شدن با دیگر دستگاهها و هماهنگی با سایر سازمانهای نظارتی میتواند از برخی موارد که منجر به وقوع جرم و فساد می گردد، پیشگیری کند.

عبداللهیان با عنوان این که اعضای هیات مدیره، نمایندگان سی هزار مهندس استان هستند، تصریح کرد: همبستگی و همدلی میتواند به ارتقای جایگاه این سازمان کمک کند.

مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی افزود:

شفافیت از دستاورد های دوره هفتم هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان بود، این هیات حرکت بسوی چابک سازی و فرایندسازی سازمان، توسعه زیرساختهای آن، شفاف سازی و تسهیل دسترسی مردم را شروع کرد.
وی اظهار داشت: دکتر آخوندی _ وزیر اسبق راه و شهرسازی نیز تحولی در سازمان نظام مهندسی ایجاد کرد و مسائلی را که میتوانست رانت و فساد ایجاد کند از این سازمان دور کرد.

مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی افزود:

سرپرست وزارت راه و شهرسازی هم تاکید کرده است سیاستهای وزیر قبلی را ادامه خواهد داد.

عبداللهیان با اشاره به هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان نیز بیان کرد: این انتخابات با کم ترین نقص برگزار گردید و امیدوار هستیم هیات مدیره جدید متحد و منسجم با توجه و احترام به همه تخصص ها کار کند و از تجارب پیشکسوتان نیز استفاده کند زیرا شرایط فعلی سازمان نظام مهندسی حاصل زحمتهای فراوان اعضای این سازمان در گذشته است.

 • کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي
  کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسي ...
 • سایت شخصی محمدکریمی
  سایت شخصی محمدکریمی ...
 • NB20
  NB20 ...
 • درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
  درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آ ...
 • NB20
  NB20 ...
 • عضويت در کانال تلگرام
  عضويت در کانال تلگرام ...
 • NB71
  NB71 ...
 • صفحه اینستاگرام
  صفحه اینستاگرام ...

خدمات دهی بیش تر به مردم از اولویت های نظام مهندسی

هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی ۸ مهر ماه در مشهد و یازده شهرستان استان شروع شد.
در این انتخابات هشتاد و سه نفر نامزد عضویت در این هیات مدیره شدند که از این تعداد پانزده نفر بعنوان عضو اصلی و ۷ نفر بعنوان عضو علی البدل برای یک دوره ۳ ساله برگزیده شدند و امشب اعتبار نامه خود را اخذ کردند.

منبع : ایرنا

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

انتخابات سازمان نظام مهندسی ۹۷

نوشته خدمات دهی بیش تر به مردم از اولویت های نظام مهندسی اولین بار در مهندسین نیوز | مرجع اخبار نظام مهندسی کشور پدیدار شد.This post first appeared on پایگاه اخبار نظام مهندسی, please read the originial post: here

Share the post

خدمات دهی بیش تر به مردم از اولویت های نظام مهندسی

×

Subscribe to پایگاه اخبار نظام مهندسی

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×