Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

“امضا فروشی‌” یکی از علل بی‌اعتمادی مردم به نظام مهندسی

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز _  مرجع اخبار نظام مهندسی کشور،معاون استاندار یزد با عنوان این که “امضا فروشی” یکی از علل بی اعتمادی مردم به نظام مهندسی است، بیان کرد: بین کمیسیون ماده ۱۰۰، نظام مهندسی و شهرداریها در یزد هماهنگی ایجاد گردد.

امضا فروشی‌ یکی از علل بی‌اعتمادی مردم به نظام مهندسی

امضا فروشی‌ یکی از علل بی‌اعتمادی مردم به نظام مهندسی

امضافروشی یکی از علل بی‌اعتمادی مردم به نظام  مهندسی است

محسن صادقیان در آیین تودیع و معارفه هئیت مدیره ‌های سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد که در سالن کوثری استانداری یزد برگزار گردید، با تأکید بر اهمیت نقش نظام مهندسی و مهندسین در فعالیت ‌های عمرانی بیان کرد: انتظاراتی که مجموعه دولتی و مردم از نظام مهندسی استان دارند جای بررسی و تأمل دارد.

وی با اشاره به گزارشات دریافتی از ساخت و سازهای مجاز و غیرمجاز، مهندسی و غیر مهندسی در استان جای تأمل و نقد دارد، ادامه داد: اعتماد سازی و اعتمادی که در مجموعه داخل نظام مهندسی و زیر مجموعه نظام مهندسی و شاکله نظام و هم چنین اعتماد میان مردم و مهندسین باید مجدداً مورد بررسی قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد اظهار داشت:

امروزه به شکلی جلو می ‌رود که مردم در فعالیت‌ های عمرانی و حداقل در ساخت و سازهای مسکن اعتماد لازم را به مجموعه مهندسان نداشتند که شاید رفتار، برخورد و یا شیوه‌ های کاری مهندسین موجب این بی اعتمادی شده که باید دلایل آن را بررسی کرد.

وی تصریح کرد:

امضا فروشی که در میان مهندسان و مجموعه مردم بحث می گردد نیازمند عنایت بیش تر در نظام مهندسی است اما باید قبول کنیم که قانون نظام مهندسی نیاز به پیگیری و بازبینی دارد.

وی گفت:

اعتماد بحثی است که در داخل سازمانی اهمیت ندارد و باید نظرات مردم را در این مورد جویا شد و اگر مردم اعتماد داشتند امروزه ساخت و سازها به این شکل نبود.

 • عضويت در کانال تلگرام
  عضويت در کانال تلگرام ...
 • NB03
  NB03 ...
 • NB24
  NB24 ...
 • NB71
  NB71 ...
 • درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
  درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آ ...
 • کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي
  کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسي ...
 • جزوه ضوابط آتش نشانی ویژه بازار کار معماری و ساختمان
  جزوه ضوابط آتش نشانی ویژه بازار کا ...
 • CD LABLE (2)
  CD LABLE (2) ...

امضا فروشی‌ یکی از علل بی‌اعتمادی مردم به نظام مهندسی

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد:

با عنوان این که در بررسی فرآیندها به هزینه و ساخت و سازها توسط بخش خصوصی و مردم صورت می ‌گیرد، افزود: کیفیت اجرای کار و شفافیت در اجرای امور عمرانی باید در دستور کار نظام مهندسی و مهندسان قرار گیرد.

وی با اشاره به این که هماهنگ بین کمیسیون ماده ۱۰۰، نظام مهندسی و شهرداریها باید در استان انجام گیرد،

خاطر نشان کرد: از حضور بخش‌ های غیر دولتی در تمام امور فنی استقبال می ‌کنیم و این که دولتی ‌ها در بحث ‌های مهندسی توانمند نیستند و بخش ‌های خصوصی و سازمان نظام مهندسی می ‌توانند در اصلاح این فرآیند با یک مطالبه گری مناسب به دولتی ها کمک کنند.

منبع : تسنیم

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

سامانه آزمون نظام مهندسی

نوشته “امضا فروشی‌” یکی از علل بی‌اعتمادی مردم به نظام مهندسی اولین بار در مهندسین نیوز | مرجع اخبار نظام مهندسی کشور پدیدار شد.This post first appeared on پایگاه اخبار نظام مهندسی, please read the originial post: here

Share the post

“امضا فروشی‌” یکی از علل بی‌اعتمادی مردم به نظام مهندسی

×

Subscribe to پایگاه اخبار نظام مهندسی

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×