Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

ضرورت بازنگری در نظام مهندسی

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز _  مرجع اخبار نظام مهندسی کشور،مدیرکل راهداری و راه سازی استان یزد با اشاره به این که نتیجه فعالیت‌ ها در امور عمرانی یزد نشان از ضرورت بازنگری در نظام مهندسی دارد، افزود: باید بستری در جهت به کارگیری نخبگان در نظام مهندسی فراهم گردد.

ضرورت بازنگری در نظام مهندسی

ضرورت بازنگری در نظام مهندسی

نتیجه فعالیت‌ ها در امور عمرانی یزد نشان از ضرورت  بازنگری در نظام مهندسی دارد

محمد رضا نقصان محمدی:

در آیین تودیع و معارفه هیئت مدیره‌ های محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد که در سالن کوثری استانداری یزد برگزار گردید با اشاره به این که فرآیند انتخابات نظام مهندسی استان یزد از تاریخ یکم تیرماه سال جاری آغاز شد، گفت: بعد از انصرافاتی که صورت گرفت سی و چهار نفر به ‌عنوان کاندیدا معرفی گردیدند و در نهایت در تاریخ دوازدهم مهر ماه انتخابات نظام مهندسی استان یزد برگزار گردید.

وی اظهار داشت:

روز انتخابات نظام مهندسی استان یزد به‌شکلی برگزار گردید که رتبه خوبی به استان در مقایسه با سطح کشور داده شد.

مدیرکل راهداری و راه سازی استان یزد تصریح کرد:

بعد از بررسی‌ هایی که براساس دستور العمل داده شده بود، نتایج انتخابات به تهران فرستاده شد و اعتبارنامه دوستان صادر گردید.

وی با عنوان این که استان یزد به‌لحاظ شهر تاریخی و خاطراتی که از مهندسان و دست‌اندرکاران ساخت ‌و ساز بجای گذاشته نشان از علم گذشتگان است، ادامه داد: مهندسان و دست‌اندرکارانی که در گذشته با توجه به نبود مصالح و تجهیزات مناسب توانسته‌اند ساختمان ‌هایی را فرآوری کنند که موجب ایجاد فضای مناسب برای زندگی مردمان کویر باشد

.
نقصان محمدی:

با اشاره به بازخوردها و گزارشاتی که به دنبال فعالیت ‌های صورت‌گرفته نظام مهندسی در امور ساختمانی و عمرانی در سطح شهر و استان یزد، گفت: این گزارشات نشان از اینست که باید در نتیجه فعالیت‌ های خود بازنگری مجددی داشته باشیم.

ضرورت بازنگری در نظام مهندسی

 • جزوه ضوابط آتش نشانی ویژه بازار کار معماری و ساختمان
  جزوه ضوابط آتش نشانی ویژه بازار کا ...
 • NB20
  NB20 ...
 • NB20
  NB20 ...
 • جزوه ضوابط شهرداری
  جزوه ضوابط شهرداری ...
 • کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي
  کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسي ...
 • CD LABLE (2)
  CD LABLE (2) ...
 • سایت شخصی محمدکریمی
  سایت شخصی محمدکریمی ...
 • NB01
  NB01 ...

مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد:

با عنوان این که بیش از شش هزار و پانصد عضو نظام مهندسی ساختمان در استان یزد فعالیت دارند، افزود: بخشی از این اعضا پروانه اشتغال داشته و در حال فعالیت هستند اما به‌ نظر می ‌رسد بخش عمده‌ای از آن ها جوانانی را تشکیل می‌ دهد که دل و امید به آینده بسته‌اند و باید بستری فراهم گردد که بخش جوانان بکار گرفته شوند.
وی با تأکید بر این که امروزه یکی از جاهایی که باید تأمل صورت گیرد حضور نخبگان است، اظهار داشت:

باید بستری فراهم گردد که نخبگان بتوانند نقش فنی و تخصصی خود را ایفا کنند و بتوانیم مسائلی را که مردم دارند مرتفع سازند و فاصله‌ای که بین نیازها و راه‌حل‌ هایی که ما و نخبگان وجود دارد کاهش یابد.

نقصان محمدی یاد آور شد:

امیدوار هستیم با تمهیداتی که اندیشیده شده بتوانیم در فرایند صدور پروانه و ساخت‌وساز و حوزه نظارت به ‌بهترین شکل عمل کنیم.
منبع : تسنیم

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

تاریخ برگزاری آزمون نظام مهندسی ۹۷

نوشته ضرورت بازنگری در نظام مهندسی اولین بار در مهندسین نیوز | مرجع اخبار نظام مهندسی کشور پدیدار شد.This post first appeared on پایگاه اخبار نظام مهندسی, please read the originial post: here

Share the post

ضرورت بازنگری در نظام مهندسی

×

Subscribe to پایگاه اخبار نظام مهندسی

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×