Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

افزایش عمر ساختمان ها و حفظ منافع بهره برداران در نتیجه استفاده از مجریان ذی صلاح

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز _  مرجع اخبار نظام مهندسی کشور به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان قزوین، جلسه اعضاء کمیسیون سازندگان مسکن و ساختمان و مجریان ذی صلاح سازمان با ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین برگزار گردید.

افزایش عمر ساختمان ها و حفظ منافع بهره برداران

افزایش عمر ساختمان ها و حفظ منافع بهره برداران

افزایش عمر ساختمان ها و حفظ منافع بهره  برداران در نتیجه استفاده از مجریان ذی صلاح

در این جلسه، مدیران عامل و نمایندگان شرکت های سازنده ساختمان و هم چنین تعدادی از مجریان ذی صلاح، ضمن ارائه گزارشات و مسائل موجود در کار به ریاست سازمان، برای پیشبرد هر چه بهتر امور و اجرایی شدن پیشنهادات به تبادل نظر پرداختند.
جلوخانی _ ریاست سازمان استان، ضمن تقدیر از فعالیت سازندگان و مجریان ذی صلاح بعنوان مهندسین عملیاتی سازمان نظام مهندسی، بر اجرای هر چه بهتر الزامات ساخت و ساز تأکید کرد و افزود: به علت تلاش های همکاران ما  در این قسمت، شاهد افزایش چشم گیر کیفیت ساخت و ساز در استان قزوین بوده ایم که در سطح کشور از این نظر در رتبه بالایی قرار داریم و تلاش ما بر اینست که با ایجاد رقابت سالم در میان مهندسین، کیفیت ساخت را به استانداردها نزدیک تر کنیم و البته یکی از مسائل مبتلابه امروز ما، عدم آگاهی کامل بهره برداران از فواید وجود مجری ذی صلاح است.
وی، هماهنگی کامل میان مهندسین مجری و ناظر را برطرف کننده بسیاری از نگرانیهای زمان ساخت و هم چنین پیشرفت چشمگیر در اجرای قانون نظام مهندسی دانست و گفت: نظام مهندسی بعنوان مشاور مردم و مسئولین وظیفه خود میداند برای اجرای کامل قانون نظام مهندسی همه تلاش خود را مصروف کند که تلاش والای همکاران متخصص و متعهد، یاریگر ما در این زمینه خواهد بود.

 • عضويت در کانال تلگرام
  عضويت در کانال تلگرام ...
 • کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
  کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهن ...
 • NB20
  NB20 ...
 • صفحه اینستاگرام
  صفحه اینستاگرام ...
 • درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
  درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آ ...
 • CD LABLE (2)
  CD LABLE (2) ...
 • کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي
  کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسي ...
 • NB03
  NB03 ...

افزایش عمر ساختمان ها و حفظ منافع بهره برداران

در این جلسه، مهندسین مجری، برای رونق بیش تر کار در شرایط رکود اقتصادی کشور و کاهش ساخت و ساز، واقعی شدن قیمت ها و رعایت سقف و کف قیمت در قراردادها، نحوه ارتقا بیش تر کیفیت ساخت، نحوه تعامل بهتر با مالکین و بهره برداران ساختمان ها و نحوه عملی هماهنگی کامل با مهندسین ناظر، پیشنهادات مختلفی ارائه دادند که مقرر گردید پس از بررسیهای کارشناسی بیش تر در کمیسیون سازندگان مسکن و ساختمان، به شکل راهکار عملی در اختیار عموم قرار گیرد.
منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

منابع آزمون نظام مهندسی معماري(طراحي)

نوشته افزایش عمر ساختمان ها و حفظ منافع بهره برداران در نتیجه استفاده از مجریان ذی صلاح اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی مهندسین نیوز پدیدار شد.This post first appeared on پایگاه اخبار نظام مهندسی, please read the originial post: here

Share the post

افزایش عمر ساختمان ها و حفظ منافع بهره برداران در نتیجه استفاده از مجریان ذی صلاح

×

Subscribe to پایگاه اخبار نظام مهندسی

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×