Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

شفاف سازی مالی در مورد نحوه پرداختی های مهندسین و گردش مالی سازمان

مهندس فرشید رئیس سازمان نظام مهندسی استان یزد در مصاحبه اختصاصي با پایگاه مهندسین نیوز- مرجع اخبار نظام مهندسی، گفت: افزایش خدمات مهندسی، در واقع ترغیب سرمایه گذار و فعالیت مثبت در حوزه اشتغالزایی بود.

شفاف سازی مالی در مورد نحوه پرداختی های مهندسین و گردش مالی سازمان

شفاف سازی مالی در مورد نحوه پرداختی های مهندسین و گردش مالی سازمان

شفاف سازی مالی در مورد نحوه پرداختی های  مهندسین و گردش مالی سازمان

مهندس فرشید رئیس سازمان نظام مهندسی استان یزد با بیان اینکه سازمان نظام مهندسی استان یزد در حوزه تخلف سازی ها جایگاه خوبی در کشور ندارد، افزود: در استان یزد تخلف سازی زیاد بوده و عوامل زیادی نیز درگیر آن هستند.

وی اظهار داشت: در این دوره هیات مدیره با تعاملات خوبی که با مقامات عمرانی، شورای شهر، شهرداری یزد و معاون شهرسازی شهرداری تدابیر خوبی دیده شد و شاخص آن این است که در سه ماهه ابتدای سال تعداد پرونده ها افزایش خوبی داشت.

رئیس سازمان نظام مهندسی استان یزد گفت: این نکته تعاملات خوبی را در حوزه های دیگر خدمات مهندسی با شهرداری ایجاد کرد که بتوانیم در حوزه شهرسازی، معماری و ساخت و ساز رعایت مقررات ملی ساختمان را در استان بیشتر اجرایی کنیم.

وی تاکید کرد: یکی از دغدغه های استان، حمایت از سرمایه گذار بود که درواقع با ورود سرمایه گذار به استان یزد، از خدمات مهندسی نیز حمایت شود، در هیات مدیره این مساله تایید و اجرایی شد که اتفاقات خوبی با سرمایه گذاری و پروژه های خوب شروع شد.

به گفته فرشید، افزایش خدمات مهندسی، در واقع ترغیب سرمایه گذار و فعالیت مثبت در حوزه اشتغالزایی بود.

وی از برگزاری دو همایش با موضوع نظارت کارگاهی  و نظارت مقیم که همایش ملی و کشوری بود خبر داد و افزود: برون رفت و بازخورد این همایش ها به صورت دفترچه برای وزارت راه و شهرسازی و شورای مرکزی ارسال و مورد حمایت قرار گرفت.

رئیس سازمان نظام مهندسی استان یزد تصریح کرد: در بحث حمایتی نظارت کارگاهی را دیدیم که در استان اجرایی شد، مثلا پروژه هایی که در گروه دال هستند نظارت کامل در آنها انجام می شود. بسیاری از استان ها نیز نحوه کار را خواستند که ارسال کنیم که گام مهم و مثبتی است. نظر وزارت خانه و تمام کارفرمایان هم این است که نظارت  به شکل کارگاهی ومقیم باید انجام شود.

 • NB01
  NB01 ...
 • جزوه مقررات شهرسازی و معماری برای عبورمرور معلولین
  جزوه مقررات شهرسازی و معماری برای ...
 • NB24
  NB24 ...
 • کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي
  کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسي ...
 • جزوه ضوابط شهرداری
  جزوه ضوابط شهرداری ...
 • NB72
  NB72 ...
 • NB82-کلاس تضمینی آمادگی آزمون نظام مهندسی برق در اردبیل
  NB82-کلاس تضمینی آمادگی آزمون نظام ...
 • NB71
  NB71 ...

شفاف سازی مالی در مورد نحوه پرداختی های مهندسین و گردش مالی سازمان

او در ادامه گفت: برنامه های استراتژیک سازمان را برون سپاری کردیم که توسط یک شرکت تدوین شد و کارهای مهم در این حوزه به شکل شاخص هایی تعریف کردیم که ببینیم در طول خدمت هیات مدیره چه کارهایی صورت گرفت و با توجه به بخشنامه های سال گذشته وزیر راه و شهرسازی تغییراتی در شاخص ها داده شد.

فرشید اضافه کرد: در حوزه انرژی با شهرداری تعاملات خوب و جلساتی انجام شد که  به دنبال آن در نقشه های معماری عایق های  کف و سقف  و بدنه را به شکل ویژه دیدیم و در نقشه ها وجود داشته از کارفرما  می خواهیم اجرا کند. همایش های خوبی نیز در این خصوص برگزار کردیم.

او همچنین افزود: در حوزه آب و فاضلاب نیز تعاملات خوبی با آب و فاضلاب استان داشتیم که امیدواریم بتوانیم در این حوزه نظارت اجرایی داشته باشیم.

به گفته فرشید، در حوزه مصالح استاندارد با سازمان استاندارد تعامل کرده و سایت سازمان متصل شد به اداره استاندارد که مهندسان بتوانند شرکت هایی که مصالح استاندارد دارند را به مالکین معرفی کنند.

رئیس سازمان نظام مهندسی استان یزد شفاف سازی مالی در مورد نحوه پرداختی های مهندسین و گردش مالی سازمان را مهم دانست و تاکید کرد: کارفرما و مالک باید تصمیم گیرنده باشند و در راستای کمک به مالکین آنها می توانند پرداخت به مهندسان را  به شکل تقسیطی انجام دهند.

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

کتاب آزمون نظام مهندسی شهرسازی

نوشته شفاف سازی مالی در مورد نحوه پرداختی های مهندسین و گردش مالی سازمان اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی مهندسین نیوز پدیدار شد.This post first appeared on پایگاه اخبار نظام مهندسی, please read the originial post: here

Share the post

شفاف سازی مالی در مورد نحوه پرداختی های مهندسین و گردش مالی سازمان

×

Subscribe to پایگاه اخبار نظام مهندسی

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×