Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

حول بازگشایی مسیر در بلوار شهید بهشتی صورت پذیرفت

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور، عضو شورای شهر قزوین در دفاع از مصوبه کمیسیون املاک در مورد توافق با یکی از شهروندان برای بازگشایی مسیر در بلوار شهید بهشتی بیان کرد: کمیسیون از همان ابتدا موافق نبود اما طی گذشت ۴ ماه از این موضوع، مجموعه نظام مهندسی چندان اعتنایی به این موضوع نداشته است.

حول بازگشایی مسیر در بلوار شهید بهشتی صورت پذیرفت

حول بازگشایی مسیر در بلوار شهید بهشتی صورت پذیرفت

حول بازگشایی مسیر در بلوار شهید بهشتی  صورت پذیرفت

محسن حق ‌شناس در جلسه علنی شورای شهر قزوین که در تالار مردمی برگزار گردید، گفت: اقدام شهرداری قزوین در تنظیم لایحه همکاری برای تجلیل از معلمان قبل از حضور مسئولین آموزش و پرورش در شورا قابل تقدیر است.
حق شناس اظهار داشت: تمام تحولات و دستاوردهای انسان ‌ها ریشه در تلاش‌ ها و زحمات معلمان دارد و جامعه ‌ای که پاس حرمت معلم را نداند بی ‌سواد است.
وی در ادامه با اشاره به برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در ایران طی هفته جاری و حضور نماینده ‌ای از قزوین دربالاترین سطح این مسابقات، ادامه داد: سید مصطفی حسینی از شانس‌ های اصلی برای کسب رتبه اول است و تقاضا می‌ کنم در صورت کسب مقام توسط وی، تبلیغات شهری شایسته جایگاه وی صورت پذیرد.
عضو شورای شهر از نظام مهندسی قزوین در ادامه هم چنین در دفاع از مصوبه کمیسیون املاک در مورد توافق با یکی از شهروندان برای بازگشایی مسیر در بلوار شهید بهشتی تصریح کرد: کمیسیون از همان ابتدا موافق نبود و زمینه توافق هم با دعوت از مسئولان نظام مهندسی فراهم گردید ولی طی گذشت ۴ ماه از این موضوع، مجموعه نظام مهندسی چندان اعتنایی به این موضوع نداشته است.

 • صفحه اینستاگرام
  صفحه اینستاگرام ...
 • NB01
  NB01 ...
 • کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي
  کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسي ...
 • NB24
  NB24 ...
 • NB82-کلاس تضمینی آمادگی آزمون نظام مهندسی برق در اردبیل
  NB82-کلاس تضمینی آمادگی آزمون نظام ...
 • درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
  درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آ ...
 • NB20
  NB20 ...
 • عضويت در کانال تلگرام
  عضويت در کانال تلگرام ...

حول بازگشایی مسیر در بلوار شهید بهشتی صورت پذیرفت

حق شناس خاطر نشان کرد: برای حل این مشکل باید نگاه جدی‌ تری داشت و شرعا و قانونا این حق فرد است و اگر نظام مهندسی ورود کرده بود کار به این جا نمی‌ کشید.

منبع :شهر فردا

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

منابع آزمون نظام مهندسی معماري(طراحي)

نوشته حول بازگشایی مسیر در بلوار شهید بهشتی صورت پذیرفت اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی مهندسین نیوز پدیدار شد.This post first appeared on پایگاه اخبار نظام مهندسی, please read the originial post: here

Share the post

حول بازگشایی مسیر در بلوار شهید بهشتی صورت پذیرفت

×

Subscribe to پایگاه اخبار نظام مهندسی

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×