Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

تفاهم نامه همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان با شهرداری بانه

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی
در این دیدار امید محمودی، ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان کردستان ضمن تقدیر از شهردار و شورای شهر بانه برای همکاری با سازمان و دفتر نمایندگی بانه بیان کرد: همکاری شهرداری و سازمان میتواند تبعات مثبت و ارزنده ای برای شهروندان و فضای شهری به خصوص در بانه به وجود آورد که سازمان نیز در این راستا از هرنوع همکاری با مجموعه شهرداری و شورای شهر بانه استقبال میکند.
هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان با شهردار و شورای شهر بانه ملاقات کردند.
محمودی با اشاره به وضعیت ساخت و سازهای استان و شهر بانه نیز اظهار داشت: هرچند که طی ۲ دهه اخیر شاهد ارتقای کیفیت ساخت و سازها بوده ایم ولی هم چنان با پدیده ی ساخت و ساز غیر مجاز، بافت فرسوده و … مواجه هستیم که این امر امنیت شهروندان و سرمایه های ملی را بمخاطره می اندازد و لازمه چاره اندیشی و اتخاذ تدابیر عاقلانه در این رابطه از سوی مسئولین ذی ربط هستیم.
ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان، آمادگی سازمان را با مجموعه های ذی ربط برای بسط و توسعه فرهنگ ساخت و ساز مجاز در شهرهای استان اعلام داشت.
در این ملاقات نیز شهردار بانه ضمن اعلام اقدامات انجام شده مجموعه شهرداری و شورای شهر در رابطه با ساخت و ساز مجاز و اصولی از تلاش این مجموعه برای تداوم این امر مهم خبر داد.
وریا وثوقی با اشاره به گرداوری تفاهم نامه ی همکاری شهرداری و سازمان نظام مهندسی ساختمان و ایجاد بسته های تشویقی و ترویجی برای ساخت و ساز اصولی، خاطر نشان کرد: به زودی این تفاهم نامه امضا و به مرحله اجرا خواهد رسید.
منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان

نوشته تفاهم نامه همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان با شهرداری بانه اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی مهندسین نیوز پدیدار شد.This post first appeared on پایگاه اخبار نظام مهندسی, please read the originial post: here

Share the post

تفاهم نامه همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان با شهرداری بانه

×

Subscribe to پایگاه اخبار نظام مهندسی

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×