Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

برگزاری سمینار آشنایی با نحوه اجرای فیبر نوری در ساختمان ومعرفی سرویس FTTH

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی
سمینار آشنایی با نحوه اجرای فیبر نوری در ساختمان ومعرفی سرویس FTTH با حضور ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان، مدیرعامل شرکت مخابرات خوزستان، اعضای رشته برق سازمان و کارشناسان شرکت مخابرات خوزستان برگزار شد.
سمینار آشنایی با نحوه اجرای فیبر نوری در ساختمان ومعرفی سرویس FTTH برگزار گردید
در این سمینار علی حاجتی شیمنی، عضو هیات مدیره سازمان و ریاست گروه تخصصی برق، ضمن خیر مقدم به حاضران اهمیت استفاده از خدمات نوین صنعت ساختمان از جمله فیبر نوری یا FTTH در ساختمانها را یادآوری و عنوان کرد: با توجه بوجود مهندسان مجرب عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان و علاقمندی آنها به استفاده از این تکنولوژی، آمادگی همکاری با شرکت مخابرات منطقه خوزستان و ارائه این خدمت نوین به شهروندان را داریم.
در ادامه رحیم فلاح زاده، مدیرعامل شرکت مخابرات خوزستان، ضمن تشکر از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان بابت پی گیری برگزار این سمینار به مزایای استفاده از سیستم FTTH در ساختمانها اشاره کرد.
فلاح زاده، ارائه تلفن ثابت مبتنی IP بر روی فیبر نوری، دانلود نامحدود APP سنتر شرکت مخابرات، کیفیت و امنیت بالا و هزینه کم تر از مزایای این سرویس دانستند.
وی به پیشرفت فیبر نوری در ساختمانهای مسکونی در اکثر کشورها اشاره کرد و به عنوان مثال کشورکره جنوبی را با داشتن بیش ازبیست میلیون مشترک فیبرنوری این سیستم کمک زیادی به توسعه و استفاده از خدمات الکترونیک و ایجاد شهرهای هوشمند نموده است.
مدیرعامل شرکت مخابرات خوزستان اظهار داشت: استفاده ازفیبرنوری در ساختمان سبب ارزش افزوده آن ساختمان می شود.
فلاح زاده یاد آور شد: با توجه به تامین زیر ساختهای فیبر نوری در استان خوزستان برحسب درخواست مشترک، امکان واگذاری انشعاب فیبر نوری وجود خواهد داشت و در همین راستا از سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان یاری خواهیم گرفت.
در ادامه آذرمهر، از شرکت مخابرات خوزستان و سیف الله پور از شرکت مبین ارتباط فائز به ارائه مطلب وبحث کارشناسی در مورد معرفی سیستم FTTHپرداختند.
منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان

نوشته برگزاری سمینار آشنایی با نحوه اجرای فیبر نوری در ساختمان ومعرفی سرویس FTTH اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی مهندسین نیوز پدیدار شد.This post first appeared on پایگاه اخبار نظام مهندسی, please read the originial post: here

Share the post

برگزاری سمینار آشنایی با نحوه اجرای فیبر نوری در ساختمان ومعرفی سرویس FTTH

×

Subscribe to پایگاه اخبار نظام مهندسی

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×