Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

ضرورت همدلی عضوهای نظام مهندسی برای بهبود جایگاه سازمانی

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز-مرجع اخبار نظام مهندسی کشور،سازمانهای نظام مهندسی در چندسال اخیر مورد هجمه های زیادی از طرف رسانه ها و بخشی از تشکلهای صنعت ساختمان قرار گرفته اند که در این زمینه می بایست آسیب شناسی دقیقی از وضعیت موجود و تحلیل نقدهای مطرح گردیده صورت گیرد.ضرورت همدلی عضوهای نظام مهندسی برای بهبود جایگاه سازمانی

ضرورت همدلی عضوهای نظام مهندسی برای بهبود جایگاه سازمانی

ضرورت همدلی عضوهای نظام مهندسی برای بهبود جایگاه سازمانی

ضرورت همدلی عضوهای نظام مهندسی  برای بهبود جایگاه سازمانی

ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان در نشست مشترک هیات مدیره با ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور که در هتل کاروانسرای آبادان برگزار گردید بر ضرورت همدلی عضوهای نظام مهندسی برای بهبود جایگاه سازمانی تاکید کرد.
کورش خواجوی در بخشهایی از اظهاراتش ضمن تشکر از حضور رجبی در استان خوزستان بیان کرد: سازمانهای نظام مهندسی در چندسال اخیر مورد هجمه های زیادی از طرف رسانه ها و بخشی از تشکلهای صنعت ساختمان قرار گرفته اند که در این زمینه می بایست آسیب شناسی دقیقی از وضعیت موجود و تحلیل نقدهای مطرح گردیده صورت گیرد.
وی در بخش دیگری از اظهارات خود خاطر نشان ساخت: اتخاذ رویکردهای قانونی ریاست شورای مرکزی سبب شده که همدلی هیات مدیره برای پیگیری اهداف مطرح شده در قانون نظام مهندسی بیش تر شده و انتظار میرود که این همدلی، هماهنگی و همراهی به طور مستمر ادامه داشته باشد.
عضو کمیسیون روسای نظام مهندسی کشور تصریح کرد: موجهای رسانه ای اخیر سبب شده که نظام مهندسی همدلی بیش تر و مشارکت فعال تری برای رفع مشکلات خود داشته باشد که این را باید به فال نیک گرفت.

 • کلاس تضمینی آمادگی آزمون نظام مهندسی برق در تبریز
  کلاس تضمینی آمادگی آزمون نظام مهند ...
 • عضويت در کانال تلگرام
  عضويت در کانال تلگرام ...
 • NB71
  NB71 ...
 • NB22.cover
  NB22.cover ...
 • کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي
  کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسي ...
 • NB82-کلاس تضمینی آمادگی آزمون نظام مهندسی برق در اردبیل
  NB82-کلاس تضمینی آمادگی آزمون نظام ...
 • تاسیسات برق پلاس
  تاسیسات برق پلاس ...
 • کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي
  کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسي ...

ضرورت همدلی عضوهای نظام مهندسی برای بهبود جایگاه سازمانی

وی یاد آور شد: ما در سه جبهه باید موضوعات را برای افکار عمومی تبیین کنیم، عضوهای چهارصد و پنجاه هزار نفری سازمان، بخش دولتی، مردم، در این راستا روابط عمومیها به عنوان مشاوران رسانه ای سازمانها نقش تعیین کننده ای دارند و این مهم اهمیت جایگاه روابط عمومی را دو چندان مینماید.
خواجوی ادامه داد: تحلیل وظایف و توقعات هرکدام از این سه مخاطب (مردم، اعضا سازمان و دولت) باید مورد توجه جدی قرار گیرد تا هیات مدیره را در تصمیمگیری نهایی یاری کند.
وی تصریح کرد: ما باید به نقد و اصلاح خود بپردازیم، بخشی از نقدهایی که از طریق مردم، دستگاههای دولتی و عضوهای سازمان مطرح می گردد بجا است و لازم است شورایی تشکیل شود که این نقدها را بررسی کند.

منبع : سازه نیوز

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

سوالات آزمون نظام مهندسی برق نظارت اسفند ۹۶

نوشته ضرورت همدلی عضوهای نظام مهندسی برای بهبود جایگاه سازمانی اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی مهندسین نیوز پدیدار شد.This post first appeared on پایگاه اخبار نظام مهندسی, please read the originial post: here

Share the post

ضرورت همدلی عضوهای نظام مهندسی برای بهبود جایگاه سازمانی

×

Subscribe to پایگاه اخبار نظام مهندسی

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×