Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

تحقق عدالت در میان مهندسان مهم ترین اولویت سازمان است

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور  به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان قزوین، ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین ایجاد بسترهای مناسب در راستای بهره بردن از تکنولوژیهای نوین ساختمانی را یکی از ابزارهای مهم در رسیدن به توسعه پایدار کشور دانست.
جلوخانی بیان داشت : فاصله دانش و صنعت در کشور ما متاسفانه علیرغم تلاشها و برنامه ریزیهای صورت گرفته کم تر کاهش نیافته است و این موضوع در بخش ساختمان کشور را دچار مشکلات اساسی نموده است که رهایی از آن نیاز به عزمی جدی و همگانی دارد .
وی در ادامه با اشاره به عمر مفید پایین ساختمان در کشور، تصریح کرد: استفاده کم تر از تکنولوژیهای روز ساختمان جدا از لطمات اقتصادی بسیار کلانی که به کشور وارد مینماید در زمان رخداد بلایای طبیعی نظیر آن چه در زلزله اخیر غرب کشور شاهد آن بودیم علیرغم نقش فعال نظام مهندسی در بهبود وضعیت ساختمانها و کاهش خسارات جانی باز میتواند منجر به بروز فجایعی شود که هرگز قابل جبران نیست .
وی با اشاره به تفاهم نامه با پارک علم و فن آوری دانشگاه بین المللی امام خمینی ادامه داد : پرورش ایده های نوین میتواند در رونق صنعت مهندسی ساختمان و هم چنین توسعه و رشد اقتصادی کشور نتایج درخشانی بدنبال داشته باشد که ما نیز در جهت تحقق این موضوع به سهم خود گام هایی را برداشته ایم و با برنامه ریزیهای صورت پذیرفته بی شک در روزهای آینده شاهد بهره گیری از دانش و استعداد متخصصان خود در سازمان نظام مهندسی ساختمان خواهیم بود .
جلوخانی، تحقق عدالت در میان مهندسان را از اهداف و برنامه های خدشه ناپذیر هیئت مدیره سازمان دانسته و خاطر نشان کرد : تحقق عدالت در میان مهندسان از مهم ترین اولویتهای سازمان است که در این راه تلاش و برنامه ریزیهای مناسبی صورت گرفته است که با حمایت معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین، فرخزاد و مدیر کل محترم راه و شهرسازی حق لطفی تحقق آن دور از دسترس نخواهد بود و در آینده نه چندان دور شاهد محقق شدن این برنامه ها خواهیم بود .
منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

منابع نظام مهندسی برق

نوشته تحقق عدالت در میان مهندسان مهم ترین اولویت سازمان است اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی مهندسین نیوز پدیدار شد.This post first appeared on پایگاه اخبار نظام مهندسی, please read the originial post: here

Share the post

تحقق عدالت در میان مهندسان مهم ترین اولویت سازمان است

×

Subscribe to پایگاه اخبار نظام مهندسی

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×