Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

رقابت ناسالم زمینه توزیع مصالح ساختمانی بی‌ کیفیت را فراهم کرده است

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور ،  علی اکبر رمضانی بیان کرد: رقابت نا سالم در بازار خراسان شمالی زمینه توزیع مصالح ساختمانی بی کیفیت را فراهم نموده است.رقابت ناسالم زمینه توزیع مصالح ساختمانی بی‌ کیفیت

رقابت ناسالم زمینه توزیع مصالح ساختمانی بی‌ کیفیت

رقابت ناسالم زمینه توزیع مصالح ساختمانی بی‌ کیفیت

رقابت ناسالم زمینه  توزیع مصالح ساختمانی بی‌ کیفیت را فراهم کرده است

وی، با بیان این که قانون بصراحت اعلام کرده که باید ساخت و ساز طبق مقررات ملی ساختمان انجام گردد، گفت: یکی از این مقررات آنست که وزارت خانه های ذیربط نسبت به اعلام لیست استاندارد اجباری مصالح ساختمانی تمهیداتی بیندیشند.
رمضانی با اشاره به این که از سال هفتاد و چهار تا به حال همه تولیدکنندگان، وارد کنندگان و توزیع کنندگان مکلف به تولید و توزیع مصالح ساختمانی استاندارد گردیده اند، تصریح کرد: از آن زمان تا به حال در حوزه تولید مصالح ساختمانی با کیفیت پیشرفتهای خوبی داشته ایم ولی هنوز در حوزه توزیع با مشکلاتی روبرو هستیم.
وی مطرح کرد: باید مصالح ساختمانی غیراستاندارد و بی کیفیت شناسایی گردد و سپس برای جلوگیری از ورود و توزیع آن به بازار مدیریت گردد.
ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی خاطر نشان کرد: باید همه افراد دست اندرکار در حوزه مصالح ساختمانی از مرحله تولید تا توزیع و مصرف مقید گردند که مصالح استاندارد تولید کنند و از طرف دیگر مصالح با کیفیت را هم بمصرف برسانند.

 • عضويت در کانال تلگرام
  عضويت در کانال تلگرام ...
 • تاسیسات برق پلاس
  تاسیسات برق پلاس ...
 • NB71
  NB71 ...
 • NB20
  NB20 ...
 • NB22.cover
  NB22.cover ...
 • کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي
  کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسي ...
 • NB03
  NB03 ...
 • عضويت در کانال تلگرام
  عضويت در کانال تلگرام ...

رقابت ناسالم زمینه توزیع مصالح ساختمانی بی‌ کیفیت

وی با بیان این که پس از وقوع زلزله های مخرب در استان خراسان شمالی اقدامات خوبی در حوزه تولید مصالح ساختمانی با کیفیت انجام گردیده است، ادامه داد: اکنون تولید کنندگان بیش از گذشته بسوی تولید مصالح با کیفیت تر قدم برداشته‌ اند.
رمضانی ابراز داشت: متاسفانه مشکلی که در حال حاضر در این استان در این رابطه وجود دارد، وجود رقابت ناسالم توسط بعضی از فروشندگان مصالح ساختمانی است که باید کنترل گردد.
وی یاد آور شد: بمنظور فروش بیش تر برخی از افراد مصالح بی کیفیت را وارد کرده که با قیمت کم تری هم به فروش میرسانند و همین تفاوت قیمت هم موجب شده تا سوداگرانی در حوزه ساخت و ساز بسوی استفاده از مصالح غیر استاندارد بروند.
منبع : ایسنا

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

پاسخنامه آزمون نظام مهندسی ۹۵

نوشته رقابت ناسالم زمینه توزیع مصالح ساختمانی بی‌ کیفیت را فراهم کرده است اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی نظام مهندسی ایران پدیدار شد.This post first appeared on پایگاه اخبار نظام مهندسی, please read the originial post: here

Share the post

رقابت ناسالم زمینه توزیع مصالح ساختمانی بی‌ کیفیت را فراهم کرده است

×

Subscribe to پایگاه اخبار نظام مهندسی

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×