Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

برپایی نمایشگاه آثار جشنواره ساختمان برتر

“نمایشگاه آثار جشنواره ساختمان برتر ” با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین و با حضور هیئت رئیسه سازمان ، داورها و دبیر جشنواره ساختمان برتر در محل دانشکده معماری دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد .
وثیق نیا نایب رئیس سازمان در ابن برنامه با تاکید بر لزوم تطبیق هرچه بیش تر دانش و صنعت ساختمان و قرابت هرچه بیش تر دانش آموختگان با واقعیات بازار کار گفت: ضعف اساسی امروز دانش آموختگان ما شکافی است که بین صنعت و دانشگاه و هم چنین بازار واقعی کار بوجود آمده است و امروز فارغ التحصیلان ما تا زمان تطبیق خود با واقعیات و نیازهای موجود در این صنعت زمان بسیار زیادی را سپری مینمایند . وی در ادامه با اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره ساختمان برتر ادامه داد : امروز نیاز اساسی ما در صنعت ساختمان بازنگری در شیوه های طراحی و اصالت بخشی و هویت دهی به ساختمانهاست و در این راه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین همراه و هم دوش با سایر ادارات و سازمانهای همکار با جدیت هرچه تمام قدم برداشته است و بی شک با این همراهی و همکاری میتوانیم نفس را بر پیکره بی جان این صنعت بدمیم .
حامد عبدالرزاقی دبیر جشنواره ساختمان برتر در ادامه با تشریح نقش و عملکرد این جشنواره خاطرنشان کرد : جشنواره ساختمان برتر به دنبال شکل دهی و سامان دادن بر فلسفه صنعت ساختمان و اثر دهی هرچه تمام تر در این مسیر است و این تجربه موفق در ادامه و با همکاری تمامی عوامل بی شک میتواند در تحقق این خواست ما کمک کند .
منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین

نوشته برپایی نمایشگاه آثار جشنواره ساختمان برتر اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی نظام مهندسی ایران پدیدار شد.This post first appeared on پایگاه اخبار نظام مهندسی, please read the originial post: here

Share the post

برپایی نمایشگاه آثار جشنواره ساختمان برتر

×

Subscribe to پایگاه اخبار نظام مهندسی

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×