Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

جزئیات برگزاری آزمون ایمنی از حریق و آتش نشانی

به گزارش پایگاه خبری اخبار مهندسی- مرجع اخبار نظام مهندسی کشور ، عضو هیئت مدیره نظام مهندسی تهران از تفاهم نامه صورت گرفته بین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران و سازمان آتش نشانی شهرداری تهران خبرداد .جزئیات برگزاری آزمون ایمنی از حریق و آتش نشانی

جزئیات برگزاری آزمون ایمنی از حریق و آتش نشانی

جزئیات برگزاری آزمون ایمنی از حریق و آتش نشانی

جزئیات برگزاری آزمون ایمنی از حریق  و آتش نشانی

مهدی زرگر گفت: طی سالهای نود و چهار و نود و پنج، در مرحله اول تعداد هفتصد و پنجاه و پنج نفر از اعضای سازمان برای شرکت در این دوره های آموزشی ثبت نام کردند که برگزاری دوره ها و هم چنین گرفتن آزمون نهایی بعهده سازمان آتش نشانی بوده است.
زرگر ادامه داد: در مرحل دوم دوره های آموزشی، تعداد ثبت نام کنندگان به هزار و سیصد و نود و هفت نفر افزایش یافت که با توجه به کمبود امکانات سازمان آتش نشانی، مسئولیت برگزاری این دوره به نظام مهندسی تهران سپرده شد. در همین راستا با برنامه ریزیهای گسترده، دوره های آموزشی در ۳ دوره عمومی، عملی و تخصصی برنامه ریزی و از خرداد تا آذر نود و شش برگزار گردید.
ریاست كميته آتش نشانی افزود: قدم آموزشی اساسی دیگری که نظام مهندسی تهران برداشته، برگزاری آزمون نهایی این دوره های آموزشی بصورت متمرکز و در سطح استانداردهای آزمونهای کشوری است که تحت نظارت سازمان آتش نشانی برگزار می گردد.
دبیر كميته آتش نشانی هم در مورد جزئیات این آزمون تصریح کرد: آزمون نهایی دوره های ایمنی از حریق و آتش نشانی نه صبح روز پنج شنبه بیست و سوم آذرماه نود و شش برای هزار و هفتصد نفر از اعضای سازمان در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار خواهد شد که در نوع خود بی سابقه است.

 • کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي
  کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسي ...
 • NB03
  NB03 ...
 • NB71
  NB71 ...
 • NB20
  NB20 ...
 • جزوه آمادگی آزمون نظام مهندسی شهرسازی
  جزوه آمادگی آزمون نظام مهندسی شهرس ...
 • جزوه آمادگی آزمون نظام مهندسی نظارت معماری
  جزوه آمادگی آزمون نظام مهندسی نظار ...
 • کتاب درسنامه و پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
  کتاب درسنامه و پاسخ تشریحی آزمون ن ...
 • سایت شخصی محمدکریمی
  سایت شخصی محمدکریمی ...
[/ads

جزئیات برگزاری آزمون ایمنی از حریق و آتش نشانی

علي اكبر صالح عنوان کرد: هم چنین با هدف فراهم کردن امکان آزمون مجدد برای اعضایی که در آزمون ‌های قبلی در سال نود و پنج سازمان آتش نشانی قبول نشده اند، این افراد میتوانند بصورت رایگان در این آزمون شرکت کنند.
صالح افزود: هم چنین بعد از اتمام این آزمون، برنامه ریزی برای شروع دوره جدید ایمنی از حریق و آتش نشانی آغاز می گردد که جزئیات آن در سایت سازمان اطلاع رسانی خواهد شد.
منبع : پانا

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

نشریه ۱۱۰ جلد اول

نوشته جزئیات برگزاری آزمون ایمنی از حریق و آتش نشانی اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی نظام مهندسی ایران پدیدار شد.This post first appeared on پایگاه اخبار نظام مهندسی, please read the originial post: here

Share the post

جزئیات برگزاری آزمون ایمنی از حریق و آتش نشانی

×

Subscribe to پایگاه اخبار نظام مهندسی

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×