Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

سرمایه گذاری سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان آذربایجان شرقی در بخش کشاورزی

به گزارش پایگاه خبری اخبار مهندسی- مرجع اخبار نظام مهندسی کشور ،  استاندار آذربایجانشرقی ضمن اینکه خواستار ورود مهندسین کشاورزی به بخشهای بازرگانی و تجارت محصولات کشاورزی شد، بیان کرد: سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان باید با استفاده از توان کارشناسها و متخصصین خود و استفاده از طرحهای سود ده به سمت سرمایه گذاری در بخش کشاورزی روی آورند.سرمایه گذاری سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان در بخش کشاورزی

سرمایه گذاری سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان در بخش کشاورزی

سرمایه گذاری سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان در بخش کشاورزی

سرمایه گذاری سازمان نظام مهندسی کشاورزی و  منابع طبیعی استان آذربایجان شرقی در بخش کشاورزی

مجید خدابخش در ملاقات با مهندس اکبر فتحی دبیر سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور و ریاست و عضوهای شورای نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان با اشاره به اهمیت توانمندی سرمایه گذاران در بخش کشاورزی افزود: توسعه این صنعت با بالا بردن سطح کیفیت محصولات صادراتی و بسته بندی محصولات کشاورزی و رعایت استانداردهای لازم موجب جذب مشتری و در نهایت افزایش تقاضا میشود.
خدابخش تصریح کرد: اکنون در کشورهای همسایه امکان کشت فراسرزمینی فراهم و جایگاه قانون حضور مهندسی در اجرای برنامه های کشت فراسرزمینی مهیا گردیده است لذا کارشناسها و متخصصان میتوانند در این زمینه فعالیت کنند .
وی، موضوع بسته بندی محصولات صنایع کشاورزی را اقدامی مهم و اساسی دانست و خاطر نشان کرد: ایجاد زنجیره تولید محصولات کشاورزی و نهایتاً صنایع تبدیلی و بسته بندی بر مبنای ذائقه اشخاص در بازار فروش تاثیر بسیاری دارد و بر اجرای این مهم تاکید کرد.
ریاست سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان آذربایجانشرقی هم در این ملاقات ضمن تشریح عملکرد این سازمان و ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته بیان داشت: گسترش فناوریهای نوین در بخش کشاورزی، حفظ و پایداری محیط زیست و منابع پایه تجدید شونده بمنظور توسعه پایدار از اهداف اساسی سازمان نظام مهندسی و منابع طبیعی آذربایجانشرقی است.
شهرام شفیعی با اشاره به اینکه این سازمان بزرگ ترین مجموعه فنی، مهندسی و تخصصی استان است، یاد آور شد: این سازمان سیزده هزار نفر عضو حقیقی و پانصد عضو حقوقی در قالب شرکتهای خدمات فنی، مهندسی و مشاوره ای و امکان سنجی وجود دارد.

سرمایه گذاری سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان در بخش کشاورزی

 • کتاب تاسیسات برق پلاس
  کتاب تاسیسات برق پلاس ...
 • عضويت در کانال تلگرام
  عضويت در کانال تلگرام ...
 • جزوه آمادگی آزمون نظام مهندسی اجرا معماری
  جزوه آمادگی آزمون نظام مهندسی اجرا ...
 • سایت شخصی محمدکریمی
  سایت شخصی محمدکریمی ...
 • صفحه اینستاگرام
  صفحه اینستاگرام ...
 • گنجینه کتابهای آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
  گنجینه کتابهای آزمون نظام مهندسی ت ...
 • کتاب کلیدواژه آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
  کتاب کلیدواژه آزمون نظام مهندسی تا ...
 • NB71
  NB71 ...

شفیعی تصریح کرد: اکثر اعضای سازمان در قالب شرکت دارای صلاحیت از طرف سازمان، فعالیت میکنند.
وی ضمن قدردانی از سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجانشرقی و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری به علت واگذاری وظایف صدور مجوزها، کلینیکهای گیاه پزشکی ،نظارت بر اجرای طرحهای آب و خاک و طرحهای بیابان زدایی تاکید کرد: برنامه ریزی، نظرسنجی و هماهنگی با دستگاههای دولتی و بخش خصوصی در زمینه حضور مهندسین در عرصه های تولید انجام شده است.
ریاست سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان آذربایجانشرقی در مورد ارائه راهکارها و پیشنهادات برای بهبود وضعیت این بخش اظهار داشت: با اجرایی کردن قوانین مصوب در بخش از جمله ماده سه قانون افزایش بهره وری و ماده بیست و شش دستورالعمل اجرایی ماده پنج قانون نظام جامع بهره وری میتوان فرصت برای ایجاد اشتغال فراهم کرد.
وی یکی دیگر از پیشنهادات را استفاده از توان مهندسین در زمینه تسهیلات صندوق توسعه ملی عنوان کرد و گفت: با توجه به حجم عملیات و پایین بودن امکانات بانکها، استفاده از این ظرفیت الزامی است.
منبع : آدینه پرس

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

پاسخنامه آزمون نظام مهندسی برق شهریور ۹۵

نوشته سرمایه گذاری سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان آذربایجان شرقی در بخش کشاورزی اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی نظام مهندسی ایران پدیدار شد.This post first appeared on پایگاه اخبار نظام مهندسی, please read the originial post: here

Share the post

سرمایه گذاری سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان آذربایجان شرقی در بخش کشاورزی

×

Subscribe to پایگاه اخبار نظام مهندسی

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×