Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

نقش مهندسین و متخصصین، در حفظ منابع و سرمایه‌های شهر، دارای اهمیت است

به گزارش پایگاه خبری اخبار مهندسی- مرجع اخبار نظام مهندسی کشور ،شهردار تبریز در ملاقت با عضوهای نظام مهندسی شهرستان های آذربایجانشرقی خدمت گزاری به شهروندان را امری ضرورتی دانست که تعارف بردار نیست.نقش مهندسین و متخصصین، در حفظ منابع و سرمایه‌های شهر، دارای اهمیت است

نقش مهندسین و متخصصین، در حفظ منابع و سرمایه‌های شهر، دارای اهمیت است

نقش مهندسین و متخصصین، در حفظ منابع و سرمایه‌های شهر، دارای اهمیت است

نقش مهندسین و متخصصین،در حفظ منابع و سرمایه‌های شهر، دارای اهمیت است

ایرج شهین باهر گفت: همراهی، همدلی و همسویی شهرداریها با استاندار محترم آذربایجانشرقی و نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز به نفع تبریز و استان خواهد بود که خوشبختانه در مدت اخیر این همراهی و همدلی برای خدمت گزاری و توسعه استان به نحو احسن خود را نشان داده است.
وی با اشاره به اهمیت جایگاه مهندسی در حوزه ساخت شهر و توسعه ادامه داد: باید این موضوع در بین مردم تبیین گردد که مهندسین بعنوان متخصصین توسعه و ساخت در توسعه نقش اساسی دارند.
شهردار تبریز افزود: اگر متخصصین و مهندسین در جایگاه های تخصصی خود حاضر باشند هزینه اشتباه محاسبات و اشتباه در اجرا به مردم و جامعه تحمیل نمی گردد.
ایرج شهین باهر با اشاره به ایرادات و مشکلات حوزه مدیریتی در شهرها تصریح کرد: یکی از اساسی ترین ایرادات اینست که فرد به شکل تخصصی در جایگاه خود قرار نگیرد. باید در نظر گرفت که تعهد و پاک دستی یک سوی قضیه است ولی تخصص ضلع دیگر این مثلث را تشکیل میدهد که خلا آن هزینه های بزرگی را بجامعه تحمیل میکند.

 • کتاب کلیدواژه آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
  کتاب کلیدواژه آزمون نظام مهندسی تا ...
 • عضويت در کانال تلگرام
  عضويت در کانال تلگرام ...
 • NB20
  NB20 ...
 • جزوه آمادگی آزمون نظام مهندسی شهرسازی
  جزوه آمادگی آزمون نظام مهندسی شهرس ...
 • کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي
  کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسي ...
 • بسته طلائی آزمون نظام مهندسی طراحی معماری
  بسته طلائی آزمون نظام مهندسی طراحی ...
 • جزوه آمادگی آزمون نظام مهندسی اجرا معماری
  جزوه آمادگی آزمون نظام مهندسی اجرا ...
 • عضويت در کانال تلگرام
  عضويت در کانال تلگرام ...

نقش مهندسین و متخصصین، در حفظ منابع و سرمایه‌های شهر، دارای اهمیت است

وی با تاکید بر لزوم توجه به موضوع حیف و میل در فعالیتها تصریح کرد: یک تصمیم غلط شاید میلیاردها هزینه به یک مجموعه و یا شهر وارد کند، هرچند در بحثها بیش تر قضیه میل و فساد مالی مطرح میشود ولی روی دیگر قضیه حیف نمودن داراییها و اجرای پروژههایی است که شاید خسارت یک تصمیمگیری و اجرای یک طرح خیلی سنگین باشد و سالیان سال مردم هزینه حیف شدن و اجرای یک پروژه نا به جا را بپردازند.
وی خاطر نشان ساخت: نقش مهندسین و متخصصین حوزه های مهندسی بخاطر حفظ بیت المال و جلوگیری از خسارتها دارای اهمیت است؛ اگر مدیری در جایگاه تخصصی خود نباشد قطعا شاهد از میان رفتن منابع و سرمایه ها خواهیم بود.
در آغاز دیدار شهردار تبریز با نماینده های نظام مهندسی شهرستانهای آذربایجان شرقی تعدادی از حاضرین به ایراد نقطه نظرات و اظهارات خود پرداختند.
منبع : شهریار

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

اطلاعات عمومی تاسیسات برقی و الزامات آن، مراجع علمی و فنی معتبر

نوشته نقش مهندسین و متخصصین، در حفظ منابع و سرمایه‌های شهر، دارای اهمیت است اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی نظام مهندسی ایران پدیدار شد.This post first appeared on پایگاه اخبار نظام مهندسی, please read the originial post: here

Share the post

نقش مهندسین و متخصصین، در حفظ منابع و سرمایه‌های شهر، دارای اهمیت است

×

Subscribe to پایگاه اخبار نظام مهندسی

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×