Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

نمی ‌توان یک نسخه برای تمام ساختمان ‌های مسکن مهر پیچید

به گزارش پایگاه خبری اخبار مهندسی- مرجع اخبار نظام مهندسی کشور، ریاست سازمان نظام مهندسی استان اصفهان بیان کرد: نمی ‌توان براحتی استحکام ساختمان‌ های مسکن مهر را قضاوت کرد و نمی‌ توان یک نسخه برای تمام ساختمان ‌های مسکن مهر پیچید، من چنین جرأتی به خود نمی‌ دهم که کیفیت احداث این ساختمان‌ ها را قضاوت کنم.نمی ‌توان یک نسخه برای تمام ساختمان ‌های مسکن مهر پیچید

نمی ‌توان یک نسخه برای تمام ساختمان ‌های مسکن مهر پیچید

نمی ‌توان یک نسخه برای تمام ساختمان ‌های مسکن مهر پیچید

نمی ‌توان یک نسخه برای تمام ساختمان ‌های  مسکن مهر پیچید

ریاست سازمان نظام مهندسی استان اصفهان با اشاره بوضعیت مقاومت ساختمان ‌های مسکن مهر در اصفهان ادامه داد: این که ساختمان‌ های مسکن مهر در اصفهان در مقابل زلزله‌ های میان شش تا هفت ریشتری مقاوم هستند یا نه، چیزی نیست که بتوان به این راحتی قضاوت کرد.
عمو شاهی تصریح کرد: کیفیت ساخت ساختمان‌ های مسکن مهر در هر استان و در هر شهر متفاوت است، برای نمونه ممکن است کیفیت این ساختمان‌ ها در فولاد شهر بگونه ‌ای نباشد که در بهارستان است و یا در اصفهان بگونه ‌ای نباشد که در فولاد شهر احداث شده، لذا در هر جا با کیفیتی متفاوت احداث گردیده است.
وی با اشاره به این که کیفیت احداث هر ساختمان باید با توجه به شرایط آن ساختمان و سازنده آن قضاوت گردد، اظهار داشت: نمی‌ توان براحتی استحکام ساختمان ‌های مسکن مهر را قضاوت کرد و نمی‌ توان یک نسخه برای تمام ساختمان‌ های مسکن مهر پیچید، من چنین جرأتی به خود نمی ‌دهم که کیفیت احداث این ساختمان ‌ها را قضاوت کنم.
عمو شاهی با اشاره به قابل سنجش بودن ساختمان‌ های مسکن مهر در استان اصفهان عنوان داشت: استحکام ‌سنجی ساختمان‌ های مسکن مهر در اصفهان قابل اجرا اما هزینه‌ بر است، اما در هر صورت این یک کار امری الزامی است.

نمی ‌توان یک نسخه برای تمام ساختمان ‌های مسکن مهر پیچید

 • کتاب کلیدواژه آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
  کتاب کلیدواژه آزمون نظام مهندسی تا ...
 • کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي
  کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسي ...
 • کتاب درسنامه و پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
  کتاب درسنامه و پاسخ تشریحی آزمون ن ...
 • عضويت در کانال تلگرام
  عضويت در کانال تلگرام ...
 • NB22.cover
  NB22.cover ...
 • کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
  کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهن ...
 • گنجینه کتابهای آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
  گنجینه کتابهای آزمون نظام مهندسی ت ...
 • NB72
  NB72 ...

رئیس سازمان نظام مهندسی استان اصفهان اظهار کرد: بغیر از مسکن مهر هم ممکن است در بسیاری از ساخت و سازها قوانین استحکام ‌بخشی رعایت نگردد؛ شاخص اصلی برای احداث ساختمان ‌ها، استانداردهای لازم برای حفظ جان مردم است.
منبع : اصفهان امروز

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

کانال تلگرام تاسیسات برق

نوشته نمی ‌توان یک نسخه برای تمام ساختمان ‌های مسکن مهر پیچید اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی نظام مهندسی ایران پدیدار شد.This post first appeared on پایگاه اخبار نظام مهندسی, please read the originial post: here

Share the post

نمی ‌توان یک نسخه برای تمام ساختمان ‌های مسکن مهر پیچید

×

Subscribe to پایگاه اخبار نظام مهندسی

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×