Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

بزرگ ترین سمن کشور به یاری کرمانشاه شتافت

تشکلهای مردمی همواره در حل یک معضل اقتصادی یا اجتماعی و یا در رویارویی با حادثه های بزرگ و غیر مترقبه پیش گام تر از سایر سازمانها نقش خود را ایفا کرده اند. زلزله کرمانشاه بعنوان یک حادثه ملی همه مردم ایران را شوکه کرد و حس انسان دوستی و هم دردی همه آحاد جامعه را به طرف خود کشاند.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی در این میان سمنها (سازمانهای مردم نهاد) توانستند بخش بسیاری از حجم امداد رسانی و تهیه مایحتاج اولیه زلزله زندگان را بدور از هر گونه بروکراسی و چرخه اداری پیچیده توسط اعضای شان که همان مردم هستند تامین کند.
سازمان نظام مهندسی ساختمان ( شورای مرکزی) نیز با بیش از نیم میلیون نفر عضو در همه استانها توانست بعنوان بزرگ ترین سمن کشور در همان روزهای اولیه زلزله کرمانشاه کمکهای بسیاری را در قالب اقلام ضروری و نقدی راهی شهرهای زلزله زده کند.
هم دلی و هم دردی طیف عظیمی از مهندسین در قالب مجموعه های مردمی مانند سازمان نظام مهندسی ساختمان در کشور نشان از عشق و علاقه عمیقی است که برای سازندگی و بالندگی کشور عزیزمان وجود دارد. این موضوع بعنوان یک دارایی و سرمایه اجتماعی میتواند پشتوانه خوبی برای عبور کشور از بحرانهای اینچنینی باشد.
ایجاد فرایندهای گروهی در سازمانهای نظام مهندسی ساختمان کشور توانسته است همانند چتری از جنس جامعه متخصص و مهندسی ساختمان کشور بمدیریت بحرانها یاری کند که خود نشان از اهمیت سازمانهای مردم نهاد و نقش آن در کشور دارد.
روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی
منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی

نوشته بزرگ ترین سمن کشور به یاری کرمانشاه شتافت اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی نظام مهندسی ایران پدیدار شد.This post first appeared on پایگاه اخبار نظام مهندسی, please read the originial post: here

Share the post

بزرگ ترین سمن کشور به یاری کرمانشاه شتافت

×

Subscribe to پایگاه اخبار نظام مهندسی

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×