Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

مصرف تجهیزات دهه شصت در تاسیسات ساختمانهای کشور

به گزارش اخبار نظام مهندسی (https://www.akhbarmohandesi.ir)،عضو سازمان نظام مهندسی استان تهران با اشاره به اینکه اکنون آب های سطحی شهرهای کشور به تصفیه ‌خانه‌ها هدایت میشود که یک معضل خیلی جدی است، بیان کرد:‌ تجهیزاتی که در تاسیسات ساختمان استفاده میشود مربوط به سی سال گذشته است.مصرف تجهیزات دهه شصت در تاسیسات ساختمانهای کشور

مصرف تجهیزات دهه شصت در تاسیسات ساختمانهای کشور

مصرف تجهیزات دهه شصت در تاسیسات ساختمانهای کشور

مصرف تجهیزات دهه شصت در تاسیسات ساختمانهای کشور

رامین کرمی در جلسه خبری در پاسخ به پرسش تسنیم در مورد وضعیت تاسیسات ساختمان،‌ عنوان کرد: تاسیسات ساختمان یک حلقه گم شده در ایران بوده که البته در چند سال اخیر روند کیفیت آن رو به بهبود بوده است.
کرمی تصریح کرد:‌ بعنوان نموونه در کلان شهر تهران شهرداری به ساخت و ساز متراژهای زیر هزار و پانصد متر امکان استفاده از مهندس برق و مکانیک را نداده است.
عضو سازمان نظام مهندسی استان تهران با اشاره به این ‌که قانون تاکید کرده که در ساخت و سازها باید از مجری ذی‌ صلاح استفاده گردد،‌ خاطر نشان کرد:‌ در مباحثی مانند شبکه آب رسانی ساختمان ‌ها، با افت فشار رو به رو هستیم،‌ ضمن آن ‌که در بحث فاضلاب، آب های سطحی بجای هدایت به آب های زیرزمینی به تصفیه‌ خانه هدایت می‌ گردد که یک معضل خیلی جدی است.

 • بسته طلائی آزمون نظام مهندسی طراحی معماری
  بسته طلائی آزمون نظام مهندسی طراحی ...
 • جزوه آمادگی آزمون نظام مهندسی نظارت معماری
  جزوه آمادگی آزمون نظام مهندسی نظار ...
 • NB71
  NB71 ...
 • NB23. cover
  NB23. cover ...
 • جزوه آمادگی آزمون نظام مهندسی اجرا معماری
  جزوه آمادگی آزمون نظام مهندسی اجرا ...
 • NB72
  NB72 ...
 • NB20
  NB20 ...
 • NB03
  NB03 ...

رامین کرمی با تاکید بر این‌ که از شش ماه پیش با هماهنگی‌ های انجام شده با آب و فاضلاب به ساخت و سازهایی که مهندس مکانیک نداشته باشند، انشعاب داده نمی ‌شود، یاد آور شد:‌ تجهیزاتی که در ساخت و ساز ساختمان‌ ها مورد استفاده قرار می‌ گیرد مربوط به ۲ تا ۳ دهه پیش است و هنوز این تجهیزات با استفاده از فناوری‌ های جدید جای گزین نشده است.
منبع : خبرگزاری تسنیم

کانال تلگرام نظام مهندسی اصفهان

نوشته مصرف تجهیزات دهه شصت در تاسیسات ساختمانهای کشور اولین بار در نظام مهندسی | پایگاه خبری تحلیلی نظام مهندسی ایران پدیدار شد.This post first appeared on پایگاه اخبار نظام مهندسی, please read the originial post: here

Share the post

مصرف تجهیزات دهه شصت در تاسیسات ساختمانهای کشور

×

Subscribe to پایگاه اخبار نظام مهندسی

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×