Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

افزايش يارانه امكانپذير نيست

به گزارش اخبار نظام مهندسی (akhbarmohandesi.ir)، نماينده شيراز و عضو كميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي معتقد است كه در شرايط فعلی كشور، وعده افزايش يارانه غيركارشناسي است و اجراي آن امكانپذير نيست.افزايش يارانه امكانپذير نيست

تکذیب حضور رجبی رئیس سازمان در نظرسنجی انتخاب صنعت ساختمان

تکذیب حضور رجبی رئیس سازمان در نظرسنجی انتخاب صنعت ساختمان

افزايش يارانه امكانپذير نيست

فرج‌الله رجبي در گردهمایی فرهنگیان حامی روحانی در شيراز بیان کرد: مسئولین و دست اندرکاران در شرایط کنونی در حال جراحی کشور هستند.
رجبی گفت: با توجه به مشکلاتی که در جامعه وجود دارد، مسئولین تلاش ميكنند تا با خارج نمودن غدد بدخيم از بدن كشوري به نام ايران، مملكت جمهوري اسلامي را بثباتي ايده‌آل برسانند.
وی ادامه داد، رساندن کشور ایران به یک حالت ایده‌آل نیازمند یک کار کارشناسی است.
رئیس سازمان نظام مهندسی ایران افزود: با توجه به شرایط و رکود حاكم بر مملکت، اگر کسی بگوید که میتوانیم یک ریال یارانه را افزایش دهیم حرفی بیربط و بدون کارشناسی گفته است.
وی تصریح کرد: اگر نمایندگان میخواستند نماینده بودن و مرد میدان بودن خود را در مجلس شورای اسلامی به مردم ثابت کنند باید یارانه را حذف میکردند، زیرا که حذف یارانه از سوی نماینده های مردم در مجلس میتوانست بزرگ ترین خدمت به مردم باشد .
رجی اذعان کرد: دولت میتواند چهل و پنج هزار میلیاردی که در قالب یارانه به مردم پرداخت میکند را در بخشهای عمرانی هزینه کند؛ این اقدام دولت میتواند باعث رونق پروژههای عمرانی و در ادامه باعث ایجاد اشتغال در کشور گردد .

 • جزوه آمادگی آزمون نظام مهندسی اجرا معماری
  جزوه آمادگی آزمون نظام مهندسی اجرا ...
 • کتاب درسنامه و پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
  کتاب درسنامه و پاسخ تشریحی آزمون ن ...
 • عضويت در کانال تلگرام
  عضويت در کانال تلگرام ...
 • جزوه آمادگی آزمون نظام مهندسی شهرسازی
  جزوه آمادگی آزمون نظام مهندسی شهرس ...
 • گنجینه کتابهای آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
  گنجینه کتابهای آزمون نظام مهندسی ت ...
 • جزوه آمادگی آزمون نظام مهندسی نظارت معماری
  جزوه آمادگی آزمون نظام مهندسی نظار ...
 • بسته طلائی آزمون نظام مهندسی طراحی معماری
  بسته طلائی آزمون نظام مهندسی طراحی ...
 • صفحه اینستاگرام
  صفحه اینستاگرام ...

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد با اشاره به انتقادادي كه نسبت به دولت در گذشته عنوان كرده بود، مطرح کرد: نباید فراموش کنیم که انتخابات یک بحث ملی است و مردم اگر کشور ایران را از یک تیغه خطرناک عبور ندهند در آینده‌ای نچندان دور باید شاهد فروپاشی مملکت بدست برخی از افراد باشند .
رییس کمیته فرهنگیان ستاد دکتر روحانی در فارس نيز اظهار داشت: معلمان و فرهنگیان جزو قشرهایی از جامعه محسوب میشوند که با حضور خود در فعالیتهای اجتماعی و انتخابات نقش به سزایی را در توسعه و پیشرفت جامعه ایفا میکنند .
محمدهاشم همافر با اشاره به اين كه سرنوشت ايران همواره توسط مردم و مشاركت آنها در انتخابات رقم خورده است، بیان کرد: حضور حداكثري مردم در انتخابات پيش‌رو، ميتواند زمينه‌ساز تداوم تحولات و رونق كشور در ابعاد مختلف باشد.
منبع: ایسنا

فیلم آزمون نظام مهندسی برق

نوشته افزايش يارانه امكانپذير نيست اولین بار در نظام مهندسی | پایگاه خبری تحلیلی نظام مهندسی ایران پدیدار شد.This post first appeared on پایگاه اخبار نظام مهندسی, please read the originial post: here

Share the post

افزايش يارانه امكانپذير نيست

×

Subscribe to پایگاه اخبار نظام مهندسی

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×