Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

کارگاه بین المللی انتقال تجربه برنامه ریزی توسعه شهری منطقه ای بمیزبانی مازندارن برگزار میشود.

به گزارش اخبار نظام مهندسی (akhbarmohandesi.ir)، به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران رئیس نظام مهندسی ساختمان استان مازندران از برگزاری کارگاه بین المللی انتقال تجربه برنامه ریزی توسعه شهری منطقه ای بمیزبانی مازندارن در روزهای ۹و ۱۰ اردی بهشت ماه خبر داد .کارگاه بین المللی انتقال تجربه برنامه ریزی توسعه شهری منطقه

کارگاه بین المللی انتقال تجربه برنامه ریزی توسعه شهری منطقه

کارگاه بین المللی انتقال تجربه برنامه ریزی توسعه شهری منطقه

کارگاه بین المللی انتقال تجربه برنامه ریزی توسعه شهری منطقه

مهران فرصت بیان کرد : این کارگاه با هدف تقویت ارتباط علمی و فنی میان دانشگاه و صنعت و انتقال تجربه ی بین المللی در مورد نظام کنترل توسعه شهری و  برنامه ریزی حمل نقل پایدار شهری و منطقه ای بمدیرها و مهندسین این حوزه برگزار خواهد گردید.

فرصت ادامه داد: این کارگاه با هم کاری نظام مهندسی ساختمان استان مازندران ، دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران و دانشکده مهندسی دانشگاه دویسبورگ – اسن آلمان در روزهای ۹ و ۱۰ اردی بهشت در سالن اجتماعات دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندارن برگزار خواهد گشت.

وی با تاکید بر تاثیرات بهره گیری از تجربه ها و دانش کشورهای توسعه یافته و الگوبرداری از بعضی اقدامات موثر بیان داشت: برگزاری این کارگاه با مشارکت مرکز سیستمهای شهری دانشگاه دویسبورگ – اسن فرصتی مناسب برای انتقال تجربه ها در مسیر بهبود کیفیت توسعه شهری استان مازندران میباشد.

 • فیلم آمادگی کنترل های آیین نامه ای سازه های بتنی و فولادی
  فیلم آمادگی کنترل های آیین نامه ای ...
 • فیلم آمادگی دوره فولاد عمران
  فیلم آمادگی دوره فولاد عمران ...
 • سایت شخصی محمدکریمی
  سایت شخصی محمدکریمی ...
 • جزوه آمادگی آزمون نظام مهندسی شهرسازی
  جزوه آمادگی آزمون نظام مهندسی شهرس ...
 • جزوه آمادگی آزمون اجرا عمران
  جزوه آمادگی آزمون اجرا عمران ...
 • جزوه آمادگی آزمون نظام مهندسی اجرا معماری
  جزوه آمادگی آزمون نظام مهندسی اجرا ...
 • کتاب درسنامه و پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
  کتاب درسنامه و پاسخ تشریحی آزمون ن ...
 • کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
  کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهن ...

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران عنوان کرد: ایالت نورد راین وستفالن یکی از ایالات آلمان بوده که در ۲ دهه گذشته با چالشهای تغییر کاربری و ساخت و سازهای غیرمجاز  و تخریب محیط زیست و زمین های کشاورزی که اکنون استان مازندران با آن روبرو میباشد مواجه بوده.

وی ادامه داد: اما این ایالات با برنامه ریزیهای کوتاه مدت و بلند مدت و بهره گیری از دانش و خرد استادان و دانش پژوهان توانسته به بهترین شکل بر این چالشها غلبه کرده و در حال حاضر بعنوان محیطی با کیفیت بالای زندگی و یکی از موفقترین نقاط دنیا در حوزه حمل و نقل کارا و پایدار میباشد.

وی خاطرنشان کرد: درحال حاضر در صددیم با برقراری ارتباط با دانشگاههای معتبر داخلی و خارجی در جهت توسعه و ارتقای کیفیت زندگی شهری و شهروندان اقدامهای اثرگذاری را در استان به انجام برسانیم.

منبع: سازمان نظام مهندسی مازندران

سوالات آزمون نظام مهندسی اسفند ۹۵

نوشته کارگاه بین المللی انتقال تجربه برنامه ریزی توسعه شهری منطقه ای بمیزبانی مازندارن برگزار میشود. اولین بار در نظام مهندسی | پایگاه خبری تحلیلی نظام مهندسی ایران پدیدار شد.This post first appeared on پایگاه اخبار نظام مهندسی, please read the originial post: here

Share the post

کارگاه بین المللی انتقال تجربه برنامه ریزی توسعه شهری منطقه ای بمیزبانی مازندارن برگزار میشود.

×

Subscribe to پایگاه اخبار نظام مهندسی

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×