Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Çeşme Kültürel Mirasa Saygı ve Sanat Günleri sürüyor

Ege Üniversitesi Çeşme Turizm Fakültesi tarafından gerçekleştirilen “1.Uluslararası Çeşme Kültürel Mirasa Saygı ve Sanat Günleri” devam ediyor. Etkinlikler kapsamında, EÜ İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri arasında düzenlenen “Çeşmenin Kültürel Mirası” temalı iletişim kampanyası yarışması büyük ilgi gördü.

Etkinlik kapsamında İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencilerinden oluşan 15 grup yarışarak, Çeşme’nin kültürel mirasının korunması ve tanıtılması konusundaki kampanyalarını aktardılar. Çeşme İlçe Milli Eğitim Müdürü Şahan Çoker, Çeşme Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Köfüncü, Çeşme İlçe Tarım Müdürü Ahmet Keçeci ve Çeşme Müze Müdürü Sevgi Soyaker’in jüri üyesi olarak yer aldığı yarışmada, öğrencilerin Çeşme ile ilgili özgün projeleri fark yarattı.

Çeşme Turizm Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Bilgehan Gültekin, “1.Uluslararası Çeşme Kültürel Mirasa Saygı ve Sanat Günleri”ni, 11 Aralık tarihinde başlattıklarını ve 11 Haziran’a kadar sürecek etkinliklerde üniversite-halk bütünleşmesini sağlayacak çok sayıda etkinlik planladıklarını kaydetti. ”Çeşme’yi Gönülden Seviyoruz” sloganı ile başlatılan etkinlikler, 2020 yılı bahar dönenimde hız kazanacak.This post first appeared on Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber, please read the originial post: here

Share the post

Çeşme Kültürel Mirasa Saygı ve Sanat Günleri sürüyor

×

Subscribe to Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×