Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Su topunda 2. Lig gururu

Su topunda 2. Lig gururu

Karşıyaka Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Su Topu Takımı, Giresun’da gerçekleştirilen Türkiye U-13 Erkekler Bölgesel Ligi grup maçlarında kazandığı galibiyetler sonucunda 2. Lig’e çıkmaya hak kazandı. 

BÜYÜK FARKLA ÜÇ GALİBİYET 

Karşıyaka Belediyesporlu oyuncular; iki gün süren müsabakalarda İstanbul Heybeliada Su Sporları Kulübü’nü 33 – 1, İstanbul Ataşehir Adaspor’u 21 – 5, Giresun Spor Kulübü’nü de 29 – 0’lık skorlarla yenerek, grup birinciliği kupasını kaldırdı. Önümüzdeki yıl 2. Lig’de kenti temsil edeceklerini söyleyen Antrenör Avi Yensarfati “Yıl boyunca özveri ve emekle çalışan sporcularımız bu dereceyi sonuna kadar hak etti. Başarı çıtamızı daha da yükseğe taşımak, Karşıyaka’ya yeni gururlar yaşatmak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 

“HER ZAMAN DESTEKÇİYİZ”

Elde ettikleri başarı için sporcuları ve antrenörlerini tebrik eden Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay “Takımımıza bizlere yaşattıkları gurur için teşekkür ediyor, hepsini yürekten kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Her zaman yanlarında ve destekçileri olacağız” diye konuştu.This post first appeared on Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber, please read the originial post: here

Share the post

Su topunda 2. Lig gururu

×

Subscribe to Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×