Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Buket Aydın'ın sunduğu 40 programı sezon finali yaptı

Buket Aydın'ın sunduğu 40 programı sezon finali yaptı

Bu sezon hakkında en çok konuşulan CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Buket Aydın’ın sunduğu 40 programı 40. bölümde Sezon Finali yaptı. 

Programa birbirinden ünlü isimler konuk oldu. Yayınlandığı günden itibaren her bölümde konuklar hiçbir yerde  söylemedikleri konuları anlatırken formatın tarzı gereği Buket Aydın’ın sorduğu en  sert sorulara samimiyetle cevap verdiler ve  gündem olmayı başardılar. 

Acun Ilıcalı, Ata Demirer, Erkan Petekkaya, Mehmet Aslantuğ, Haluk Levent, Talat Bulut, Binali Yıldırım, Ekrem İmamoğlu, Muharrem İnce, Canan karatay, Arda Turan, Yılmaz Vural, Ertuğrul Özkök  gibi siyasetten, sanata, spordan sağlığa büyük ve seçkin konuk yelpazesine  sahip olan program sezona sorulan sorularla, seçkin konukların programı tercih etmesiyle de farkını belli etti. 

Formatı BBO yapım Şafak Bakkalbaşıoğlu ve Mahperi Uçar’a  ait olan 40 ayrıca, format fuarlarında da büyük ilgi  gördü. 

Önümüzdeki günlerde dünyanın değişik ülkelerinde ekranlara gelmesi planlanan program ilk olarak Almanya’da seyirciyle buluşacak ilk Türk özgün formatı olma özelliğini de taşıyor. This post first appeared on Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber, please read the originial post: here

Share the post

Buket Aydın'ın sunduğu 40 programı sezon finali yaptı

×

Subscribe to Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×