Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

5. Mutlu İnsan Festivali Başlıyor

İlişkilere dair bütün soruların yanıtları Mutlu İnsan Festivali’nde

“Beyin nasıl, niçin evrilmiştir? Daha çok sevmek için olabilir mi?”, “Her şeyin kaynağı gerçekten aşk olabilir mi?”, “Kadın ve erkeğin varoluşunun en temel gerçeği ne?” gibi daha birçok sorunun cevabı bu müzikalde! Prof. Dr. Uğur Batı, Yeşim Kaya ve Cenk Yüksel, “Kadın, Erkek, Aşk İlişkiler ve Hayat Müzikali” ile insanlık tarihinin en popüler konusu olan “aşk”ın bütün bilinmeyenlerini eğlenceli bir oyun ile 5. Mutlu İnsan Festivali’nde sergileyecek

Kadın-erkek ilişkileri insanlık tarihinin en eski ve hiçbir zaman eskimeyecek konularının başında geliyor. İnsan nörolojisinde aşkın etkileri üzerine yapılan çalışmalar, aşk-beyin ilişkisi hakkındaki bilinmeyenleri aydınlatmaya devam ediyor.

2014 yılından bu yana her yıl İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen Mutlu İnsan Zihin, Ruh, Beden Festivali’nin beşincisi 8-9-10 Mart tarihlerinde bilim, sanat, spor, kişisel ve ruhsal gelişim dünyasının önemli isimlerini bir araya getirecek.

Kadın, Erkek, Aşk İlişkiler ve Hayat Müzikali’nin ilk gösterimi festivalde

Prof. Dr. Uğur Batı, Holistik Yaşam ve Gastronomi Danışmanı Yeşim Kaya ve Sanatçı Cenk Yüksel, “Beyin nasıl, niçin evrilmiştir? Daha çok sevmek için olabilir mi?”, “Her şeyin kaynağı gerçekten aşk olabilir mi?”, “Kadın ve erkeğin, yani insanın varoluşunun en temel gerçeği ne?”, “Üremenin gerisinde, biyolojinin açıkladığı dürtüsel yönelimin dışında neler olmaktadır?” sorularını 9 Mart 2019 Cumartesi Günü saat 19.45’te ilk kez gösterimi gerçekleşecek “Kadın, Erkek, Aşk İlişkiler ve Hayat Müzikali”nde yanıtlamaya hazırlanıyor.

İlişkilere dair bütün soruların yanıtları bu müzikalde!

Sosyolojiden, sosyal psikolojiye; antropolojiden, sinirbilime kadar birçok alandan örneklerle aşk-beyin ilişkisinin açıklanacağı müzikalde, “Seçme davranışı: Kadın mı seçiyor, erkek mi?”, “Erkekler Mars’tan, Kadınlar Venüs’ten: Kadın ve erkek beyninin farklılıkları, kadın ve erkek beyninin farklı potansiyelleri”, “Neden âşık oluyoruz?”, “Neye göre eş seçiyoruz?”, “’Birliktelik’, beynin afrodizyağıdır”, “Kadınların sevgili seçerken kriteri: Ne kadar riskli, o kadar zevkli!”, “Kadınların eş seçerken davranışı: Ne kadar güvenli, o kadar uzun süreli!”, “Aşkın ömrü üç yıl diyenler mi, ölüm bizi ayırana dek diyenler mi haklı?”, “Evlilik üzerine yapılan araştırmalar ne söylüyor?”, “Uzun, mutlu ve tatminkâr ilişkilerin, evliliğin sırrı ne?”, “Beyin Niye İhanet Eder?”, “Aşkın kimyası varsa ihanetin de kimyası var!”, “Aldatma kültürel bir davranış mı, genetik mi?” başlıkları tartışılacak.This post first appeared on Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber, please read the originial post: here

Share the post

5. Mutlu İnsan Festivali Başlıyor

×

Subscribe to Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×