Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

LC Convertible konsept Detroit Otomobil Fuarında ortaya çıktı

Lexus, bundan 3 yıl kadar önce LC coupe modelini tanıtarak otomotiv dünyasında bir şok etkisi yaratmıştı. Sıra dışı ve konsept tarzı çizgileriyle büyük dikkat çeken LC’nin tasarımı, Lexus ekibi tarafından bir adım daha ileriye taşındı. Detroit’teki Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’nda ilk kez ortaya çıkan LC Convertible Concept, süper coupe’nin üstü açılan versiyonunu temsil ediyor.

Uzun, alçak ve ince bir tasarıma sahip LC Convertible konsepti, LC coupe’nin atletik duruşunu en iyi şekilde korumaya devam ediyor. Orijinal tasarım dilini kullanan bu üstü açılan model, kendine ait bir kimlik ortaya koymayı da başardı. Dış tasarımının yanında kabin tasarımıyla da öne çıkan LC Convertible, her yolculuğun özel olması için gereken her şeyi sunuyor. Beyaz deri döşemeler, genel tasarımın zarifliğini bozmadan sarı dikişlerle tamamlandı.

Bir GT’den daha fazlası olan LC Convertible konsepti, performans kökenini de güçlendiriyor. 22 inç jantları ve yola oturan tasarımıyla otomobilin performans konusundaki potansiyelini sergiliyor.

LC Convertible Konsept Detroit Otomobil Fuarında ortaya çıktıThis post first appeared on Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber, please read the originial post: here

Share the post

LC Convertible konsept Detroit Otomobil Fuarında ortaya çıktı

×

Subscribe to Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×