Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Bundle, 2 milyon indirme sayısına ulaştı

Bundle, 2 milyon indirme sayısına ulaştı

Kullanıcıların dilediği haber kaynaklarından kişisel haber akışları oluşturmasını sağlayan Bundle, 2 milyon mobil cihaza girdi, dünya çapında aylık 1 milyon aktif kullanıcıya ulaştı. Türk geliştirici ekibin elinden çıkan uygulama, Türkçe’nin yanısıra İngilizce, Almanca, Fransızca, ve İspanyolca dillerini de destekliyor.

Ücretsiz hizmet sunan uygulama, yayınladığı reklamlar ile gelir elde ediyor. Bundle uygulama içerisinde kullanıcı deneyimini etkilemeyen, ancak yüksek etkileşim sağlayan native Reklam sunuyor. Html ve video kullanımına olanak tanıyan bu 5 farklı reklam modeli ile Bundle, markaların reklam formatlarıyla müşterilerine doğrudan ulaşmasını sağlıyor.

Görsel ve video hikaye anlatımı için uygun platformlardan biri olan Bundle, E-ticarete özel, Tam ekran video, Galeri formatı, Tek sayfa ve Web sitesi/Mobil uygulama indirmeleri olmak üzere 5 farklı premium native reklam modelini reklam verenlerle buluşturuyor.

Bundle, 2 milyon indirme sayısına ulaştıThis post first appeared on Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber, please read the originial post: here

Share the post

Bundle, 2 milyon indirme sayısına ulaştı

×

Subscribe to Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×