Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Google Play Store baştan sona değişiyor

Google Play Store baştan sona değişiyor

Milyonlarca kullanıcının uygulama indirdiği Android’in bel kemiği Google Play Store’da önemli değişikliklerle karşılaşmak üzereyiz. Google’a yakın kaynaklardan biri olan Android Police’ın raporuna göre yeni arayüz şu an test aşamasında ve her an tüm kullanıcılara sunulabilir. Karşımıza çıkacak ilk yenilik sıkça eleştirilen pop-up menüsü olacak. Bu menüyle ilgili uzun zamandır geri bildirimleri değerlendiren şirket, bu menüyü baştan sona değiştiriyor.

Hatırlanacağı üzere Play Store’a girmenizle birlikte sağ alt kısımdaki üç nokta işaretine basmamız halinde karşımıza Yükle ve İstek Listesine Ekle seçenekleri geliyordu. Bu pop-up penceresinde değişikliğe giden Google, bu pencereyi ekranın en alt kısmına yerleştirmeyi tercih etmişe benziyor.

Elbette değişen tek şey bu özellik değil. Google, Play Store’un tasarımında pek çok değişikliğe imza atacak ve gözümüze çok daha farklı ve kullanışlı gelecek. Ancak şirketin bu yeni yüzü bize ne zaman sunacağıyla ilgili net bir tarih henüz yok.

Google Play Store baştan sona değişiyorThis post first appeared on Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber, please read the originial post: here

Share the post

Google Play Store baştan sona değişiyor

×

Subscribe to Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×