Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Ebru Yaşar’dan Çukur sürprizi

Ebru Yaşar En Güzel Yenilgim şarkısıyla döndü

Şarkıları ile kitleleri peşinden sürüklemeyi başaran Fantazi Müziğin en güçlü kadın sesi Ebru Yaşar, ”En Güzel Yenilgim” adlı yeni parçası ile müzik dünyasında bomba etkisi yarattı.

Emrah Karaduman’ın Bombarduman adlı proje albümünde yer alan ”En Güzel Yenilgim” tüm dijital platformlarda müzikseverlerin beğenisine sunuldu. Aynı zamanda eş zamanlı olarak Youtube’da da yayınlanmaya başlanan şarkının klibi, görsel kalitesi ile müzik dünyasında sıra dışı bir rüzgar estirdi.

Ebru Yaşar’dan ”Çukur” sürprizi

Beste ve aranjesi Karaduman’a ait olan yeni şarkısına geçtiğimiz haftalarda Point Hotel’de Gülşen Aybaba yönetmenliğinde klip çeken Ebru Yaşar, teknik kadro ve ekipmanda da işini şansa bırakmadı. ”En Güzel Yenilgim”in klip setinde geçtiğimiz sezona damgasını vuran reyting rekortmeni Çukur dizisinin görüntü yönetmeni Tolga Kutluay ve ekibi ile çalışan Yaşar, kullanılacak teknik ekipmanların tamamını yurt dışından özel olarak getirtti. Ekipmanların yurt dışından geliş süreci nedeniyle üç kez ertelenen sette 45 kişilik bir teknik kadro çalıştı. Yaklaşık 25 saatte tamamlanan çekimlerdeki ışık şovu dolayısıyla zaman zaman zor anlarda yaşayan ünlü sanatçı, yoğun tempoya rağmen motivasyonunu bir an olsun kaybetmedi.

Ebru Yaşar Şanslı bilekliğini hiç çıkarmadı

Öte yandan performansı ve enerjisi ile olduğu kadar güzelliğiyle de bir kez daha tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Ebru Yaşar, klibinde kendisine eşi tarafından doğum gününde hediye edilen ve şans getirdiğine inandığı pırlanta bilekliğini de bir an olsun kolundan çıkarmadı.

haberimport.comThis post first appeared on Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber, please read the originial post: here

Share the post

Ebru Yaşar’dan Çukur sürprizi

×

Subscribe to Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×