Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Görkem Sevindik Engelli Gençleri Askere Uğurladı

Görkem Sevindik Engelli Gençleri Askere Uğurladı

‘SÖZ’ dizisinde canlandırdığı ‘Keşanlı Mücahit’ karakteriyle büyük beğeni toplayan başarılı oyuncu Görkem Sevindik, askerlik çağına gelen ve bir günlük temsili askerlik yapacak engelli gençlerin “Asker Uğurlama Töreni” katıldı. Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı’nde gerçekleştirilen ‘Asker Uğurlama Töreni’nde Görkem Sevindik, 40 engelli gencin ellerine kına yaktı. Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı’nın da katıldığı törende, Görkem Sevindik yakılan kınanın ardından gençlerle halay çekip oynadı.

Engelli gençler ve aileleri tarafından sevgi seliyle karşılanan Görkem Sevindik ‘ Hayatımda yaşadığım en mutlu anlardan biri olarak hafızama kazınacak bir gün yaşıyorum. 40 gencimizi askere ugurlamak ve ellerine kına yakmak benim için çok büyük bir mutluluk. Umarım onları bir nebze olsun mutlu edebilmişizdir. Hayırlısıyla Asker Ocağına gidip gelsinler’ dedi.

Türk bayrağı ve balonlarla süslenen alanda gençler, yakınları ve öğretmenleri, davul zurna ve türküler eşliğinde gönüllerince eğlendi. ‘Asker Uğurlama Töreni’nde askere gidecek gençlerin yakınları duygusal anlar yaşadı.

Haberimport.com - Haberim Port - Gündemdeki Son Haberler ve Daha Fazlası Haberimport.com'daThis post first appeared on Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber, please read the originial post: here

Share the post

Görkem Sevindik Engelli Gençleri Askere Uğurladı

×

Subscribe to Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×