Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Mabel Matiz Gaziemir Çocuk Şenliğinde Sahne Aldı

Mabel Matiz Gaziemir Çocuk Şenliğinde Sahne Aldı

21. Gaziemir Uluslararası Çocuk Şenliği’nin 5. gününde sahneye çıkan Mabel Matiz, şarkılarını alanı dolduran genç hayranlarıyla birlikte seslendirdi. Albümleriyle müzik dünyasına damga vuran sanatçı şarkıları ve samimi tavırlarıyla alandaki binlerce hayranının gönlünü bir kez daha çaldı

21. Gaziemir Ulusal ve Uluslararası Çocuk Şenliği kapsamında düzenlenen açık hava konserlerinde Mabel Matiz sahne aldı. Son yıllarda yaptığı şarkılar ve çıkardığı albümlerle müzik dünyasına damga vuran ve büyük bir hayran kitlesine ulaşan Mabel Matiz, sahne şovu, müzikleri ve samimi tavırlarıyla alanı dolduran binlerce hayranının gönlünü bir kez daha çaldı.
“Ya Bu İşler Ne Öyle” şarkısı ile konserine başlayan Matiz, izleyicilerinin yoğun ilgisine “Harikasınız” diyerek karşılık verdi. Mabel Matiz konserine sevilen şarkılarından ‘Aşk Yok Olmaktır’, ‘Yaşım Çocuk’, ‘Atlar Yoruldu’, ‘Sarışın’, ‘Denize Bıraksam’, gibi şarkılarla devam etti. Matiz’in ‘Gel’ şarkısı büyük ilgi görürken, gençler hep bir ağızdan şarkıya eşlik etti. ‘Bir daha, bir daha’ sloganları üzerine sanatçı, nakaratı seyirciyle birlikte tekrar söyledi. Son albümü ‘Öyle kolaysa’dan da şarkılar seslendiren sanatçı alandaki coşkuyu zirveye taşıdı.Günün erken saatlerinden itibaren konser alanında beklemeye başlayan gençler, ışık gösterileri eşliğinde sahneye alan Mabel Matiz ile keyifli anlar yaşadı.
Konser sonunda sahneye çıkan Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol Mabel Matiz’e plaket verdi, çocuk şenliğinde sahne aldığı için teşekkür etti. İzmir’de olmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyduklarını dile getiren Mabel Matiz, “İzmir’in bizim gönlümüzde ayrı bir yeri var. Bizi siz İzmirlilerle buluşturan Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’a teşekkür ediyorum” diyerek duygularını dile getirdi.

Haberimport.com - Haberim Port - Gündemdeki Son Haberler ve Daha Fazlası Haberimport.com'daThis post first appeared on Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber, please read the originial post: here

Share the post

Mabel Matiz Gaziemir Çocuk Şenliğinde Sahne Aldı

×

Subscribe to Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×