Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Gökhan Türkmen Nazan Öncel'in Tribute Albümünde Yer Alacağım

Gökhan Türkmen Nazan Öncel'in Tribute Albümünde Yer Alacağım

Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu Kral Pop Akustik Programı bu hafta Gökhan Türkmen’i ağırladı. Gökhan Türkmen, en sevilen şarkılarını canlı performansıyla Kral Pop Tv izleyenleri için seslendirdi. Şarkıların olduğu kadar keyifli sohbetlerin de ön plana çıktığı programda Gökhan Türkmen, özel açıklamalarda bulundu.

“Yaşım ilerledikçe öğrenmeye daha aç bir insan oluyorum”

Yaşadığı dönemin çok keyifli bir dönem olduğunu söyleyen Gökhan Türkmen, çocuklarla ve müzikle dolu bir hayat geçirdiğini anlattı. Türkmen, “Çocuklar büyüyor, biz büyüyoruz. Ben öğrenerek büyüyorum. Yaşım ilerledikçe öğrenmeye daha aç bir insan oluyorum. Dinlediğim müzikler, kurduğum iletişimler, tanıştığım insanlar benim müziğe bakış açımı, müziğimi, yaptığım şarkıları değiştirebiliyor” dedi.

“Klibi, bir sıvı yük gemisinde çektik”

Son single çalışması “Lafügüzaf” hakkında da konuşan Gökhan Türkmen, hem şarkısının hem de klibinin detaylarını anlattı. Türkmen, “Şarkı aslında 1,5-2 senelik bir şarkı. Şarkının bestesi hazırdı. Sözlerini de Ozan Turgut yazdı. Bestenin üzerine yazılan bir söz. Bizim Ozan’la birlikte söz ve beste hazırladığımız gecelerimiz, günlerimiz oluyor. Bu şarkı da öyle bir anda ortaya çıktı. Bizi çok heyecanlandırdı. O yüzden de albümü bekleyemedik ve hemen çıkarmak istedik. Klibi, bir sıvı yük gemisinde çektik. Farklı bir iş olsun istedik. Dört tane gemicinin hikayesini anlattığımız bir klip oldu” dedi.

“Nazan Öncel’in ‘Tribute’ albümünde yer alacağım”

Yeni projelerin hazırlığı içinde olduğunu söyleyen Gökhan Türkmen, iki-üç tane daha single çıkarmak istediğini belirtti. Türkmen, “Çok güzel şarkılar var. Aslında 2019 yılına kadar ‘Sessiz’ albümünde çekmek istediğim klipler de var. 2019’a kadar dolu dolu gidip albümü daha sonraya düşünüyorum. Acele etmek istemiyorum. Sürpriz projeler de olabilir. Mesele Nazan Öncel’in bir proje albümü var, o albümde bir şarkı seslendireceğim”dedi.

“İki kız babası olmak çok büyük bir şans”

İki kız babası olan Gökhan Türkmen bu durumun kendisi için çok büyük şans olduğu söyledi. Bu nedenle kendisini çok mutlu ve şanslı hissettiğini belirten ünlü şarkıcı, “Rona doğduğunda o şansı zaten hissediyorduk. Leyla da gelince duygular ikiye katlandı. Onlarla uyanmak, onları yatırmak, onlara masal okumak,şarkı söylemek beni çok mutlu ediyor. İki kızımın da bana yaşatacağı ve öğreteceği çok şey olacak. Bunun için çok heyecanlıyım” dedi.

“Kendimi bu camianın içinde çok fazla konumlandırmıyorum”

Türkmen ayrıca, “Aslında kendimi bu camianın içinde çok fazla konumlandıran bir adam değilim. Arkadaşlarımla, dostlarımla, çok iyi anlaştığım insanlarla olmak bana daha keyifli geliyor. Tabi ki de bu piyasada samimi, işini hakkaniyetle yapan, benim gibi düşünenler var. Ama ben çok da camianın adamı değilim. Normalde de karşıdan çok güven alabilen biri değilim. Bu konuda kontrollüyümdür. O yüzden hep temkinli davranırım. Tabi ki de bu piyasadan görüştüğüm, sevdiğim dinlediğim insanlar da var” dedi.

Haberimport.com - Haberim Port - Gündemdeki Son Haberler ve Daha Fazlası Haberimport.com'daThis post first appeared on Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber, please read the originial post: here

Share the post

Gökhan Türkmen Nazan Öncel'in Tribute Albümünde Yer Alacağım

×

Subscribe to Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×