Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Berkay İlk Defa RAP Söyledi

Berkay İlk Defa RAP Söyledi

Şarkılarıyla milyonların kalbini fetheden , Türk Pop Müziği’nin son yıllardaki en üretken isimlerinden Berkay dev bir prodüksiyon ile önceki gece Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahne aldı. Berkay ‘ın muhteşem konserinde seyircisine sürprizleri bitmek bilmedi.

Özel tasarlanmış dev sahnesi, 13 kişilik orkestrası ve 12 dansçısıyla Bostancı Gösteri Merkezi’nde harika bir konser veren Berkay binlerce hayranıyla birlikte unutulmaz bir geceye imza attı.

Kış konserleri serisinin son ayağı olan Bostancı Gösteri Merkezi konserinde “Biz bugün kışa veda ediyoruz ve yaz sezonunu açıyoruz” diyen Berkay konserine “İnanırım” şarkısıyla başladı. Berkay, eski ve yeni şarkılarını Bostancı Gösteri Merkezi ‘ni dolduran binlerce kişiyle birlikte söyledi. Hatice Gökçe imzalı iki farklı kostüm giyen Berkay seslendirdiği şarkılarla geceye imza attı…

Arabesk Rüzgarı

Geçtiğimiz yıllarda çıkardığı Arabesk albümüyle kendine farklı bir kitle yaratan Berkay Taburcu, Ömrümün Yarı Kalanı, Ele İnat, İzmirli, Sen Varsın, Gel Gel, Benim Hikayem, Yaz, Ey Aşk, gibi sevilen şarkılarından sonra arabesk şarkılara geçti. “Ağla Gözüm, Beni Benden Alırsan”, “Hani Bekleyecektin”, “Kaç Kadeh Kırıldı”, “Nasip Değilmiş” şarkılarıyla arabesk rüzgarına kapılan seyirciler, konserin ikinci yarısında ise Berkay’ın enerjisiyle ayağa kalkarak durmadan dans etti.

İlk defa RAP söyledi

Berkay, Bostancı seyircisine bir de büyük sürpriz yaptı. Önümüzdeki günlerde çıkacak olan Yıldız Tilbe ve Ahmet Selçuk İlkan’ın albümlerinde seslendirdiği şarkıları ve repertuvarına yeni aldığı RAP şarkıyı  ilk defa seslendiren Berkay, izleyicisinden büyük alkış aldı.

Haberimport.com - Haberim Port - Gündemdeki Son Haberler ve Daha Fazlası Haberimport.com'daThis post first appeared on Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber, please read the originial post: here

Share the post

Berkay İlk Defa RAP Söyledi

×

Subscribe to Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×