Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Başkent’te Sanat şöleni yaşanacak

Başkent’te Sanat şöleni yaşanacak

Bilkent Sanat Festivali, 28 Nisan-6 Mayıs tarihlerinde yerli ve yabancı birçok sanatçının katılımıyla sanatı Başkent’e taşıyacak. Bilkent Center’ın ev sahipliği yapacağı festivalde; resimden müziğe, dans gösterilerinden ünlü isimlerin söyleşisine kadar birçok etkinlik Ankaralılarla buluşacak. Küratör ve Festival Başkanı Rahmi Çöğendez, “Bilkent Sanat Festivali’nde bambaşka bir dünya yaratmak istiyoruz. Türkiye’nin böyle etkinliklere ihtiyacı var” dedi. 

ULUSLARARASI FESTİVAL

Bu yıl ikincisi düzenlenecek festivalle ilgili bilgi veren Çöğendez, şunları söyledi: “Gri Ankara’yı sanatla yeşillendirmek istiyoruz. 40’ın üzerinde Türk sanatçının yanısıra Rusya, Gürcistan, Ukrayna, Umman gibi ülkelerden sanatçılar yer alacak ve artık uluslararası bir festival olarak anılacak. Ayrıca hazırlanan resimler satılıp geliri Serebral Palsili Çocuk Derneği’ne aktarılacak.” Dokuz gün dolu dolu geçecek organizasyonda birçok şov da yapılacak. 

Haberimport.com - Haberim Port - Gündemdeki Son Haberler ve Daha Fazlası Haberimport.com'daThis post first appeared on Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber, please read the originial post: here

Share the post

Başkent’te Sanat şöleni yaşanacak

×

Subscribe to Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×