Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Mustafa Üstündağ Tehlikeli Karım dizisiyle geliyor

Mustafa Üstündağ Tehlikeli Karım dizisiyle geliyor

Başarılı oyuncu Mustafa Üstündağ, 25 Mart Pazar günü Show TV’de ekran yolculuğuna başlayacak olan Tehlikeli Karım dizisinde polis Fırat rolünü canlandırmaya hazırlanıyor. Evli bir çiftin geçirdiği değişimin nelere sebep olabileceğini suç, aşk ve kara mizah üçgeninde anlatacak olan dizide Mustafa Üstündağ, adalet inancıyla kuralları çiğnemeye eğilimli polis Fırat Engin karakterine hayat veriyor.

Başkomiser olan Fırat, meslektaşı İpek’le nişanlıdır. Derin’in kaçırılma olayıyla ilgili soruşturmanın başındaki Fırat işine düşkün, hırslı ve zeki bir polistir. Olayları çözmeye başladıkça karşısına çıkan her yeni düğüm, vakayı kişiselleştirmesine neden olur. Bu da onu Derin, Alper ve Seda ile karşı karşıya bırakır.

Yapımcılığını MF Yapım’ın, uygulayıcı yapımcılığını ise Şelale Baskıcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı, senaryosunu Nalan Merter Savaş ve Vilmer Özçınar’ın yazdığıTehlikeli Karım’ın başrollerini; Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir ve Mustafa Üstündağ, Bige Önal paylaşırken, kadroya Erdem Akakçe, Ceren Soylu, Fatih Dönmez, Nilay Erdönmez, Bihter Dinçel, Hakan Atalay ve Emine Şans Umar dahil oldu.

Tehlikeli Karım 25 Mart Pazar saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!

Haberimport.com - Haberim Port - Gündemdeki Son Haberler ve Daha Fazlası Haberimport.com'daThis post first appeared on Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber, please read the originial post: here

Share the post

Mustafa Üstündağ Tehlikeli Karım dizisiyle geliyor

×

Subscribe to Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×