Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Uludağ'da Volkan Konak Rüzgarı Esti

Ünlü sanatçı Volkan Konak, Türkiye’nin en büyük gençlik ve kış festivali ‘Selfy Whitefest 2018’ de sahne aldı. Unitravel ev sahipliğinde gerçekleştirilen ‘Selfy Whitefest 2018’de kapsamında ilk defa Uludağ’da sahneye çıkan Volkan Konak, şarkılarıyla ve sahne performansıyla kendisini dinlemeye gelen 2 bin kişiye yaklaşık 2 saat süreyle unutulmaz bir gece yaşattı.

Orhan Gencebay Manevi Babamdır

MESAM’daki Orhan Gencebay ve Arif Sağ arasındaki anlaşmazlık hakkında konuşan Volkan Konak, Orhan Gencebay’ın manevi babası olduğunu ve duygularına güvendiğini belirtirken “Orhan Gencebay ve Arif Sağ ikisi de çok özel isimleridir. MESAM’da sıkıntılar var ama ben Orhan Gencebay’ın gemisinde her zaman varım. Bana imza at dediği her şeye imza atarım. Duygularına ve tespitlerine her zaman güveniyorum. Benim manevi babamdır. Bu bu camiaya o beni kazandırdı. Orhan Gencebay’ın her zaman kulağımı çekme yetkisi vardır. Ben hala çantasını, sazını taşırım. Orhan Gencebay’a yaşadığım sürece yanlış yapamam” dedi.

Özel Yayla Aracı

Uludağ’a tüm seyahatlerinde kullandığı karavanı ile gelmediğini Trabzon’daki yaylası için yaptırdığı aracıyla geldiğini söyleyen Volkan Konak “ Uludağ’a Trabzon plakalı bir dağ aracım var onunla geldim. Trabzon’daki yayla evim için özel olarak bir araç yaptırdım. Biraz eski bir araç ama buraya uygun” dedi.

Kliplerim Başarısız

Klip çekmeye üşendiğini ve kliplerinin başarısız olduğunu söyleyen “ Klasikler albümüm için klip çekeceğim ama çok üşeniyorum, daha klip çekemedik. Sahneyi canlı performansı çok seviyorum. Kamera önünü pek sevemedim. Kliplerimin de birkaç tanesi güzel, diğer kliplerim başarısız. İyi bir klip sanatçısı değilim. Güzel klibi olan arkadaşlarıma imreniyorum” dedi.This post first appeared on Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber, please read the originial post: here

Share the post

Uludağ'da Volkan Konak Rüzgarı Esti

×

Subscribe to Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×