Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Murat Dalkılıç Fazla Şaapma'ya Konuk Oldu

Murat Dalkılıç Fazla Şaapma'ya Konuk Oldu

Gergedan Yapım yapımcılığında Ömür Özdemir’in ‘Fazla Şaapma’ stand up gösterisine pop müziğin başarılı ismi Murat Dalkılıç konuk oldu. Ömür Özdemir’in en ilginç soruları ve eğlenceli şovuyla Murat Dalkılıç’ı Duru tiyatroda ağırladığı şovunda, ünlü popçu kendisi hakkında bilinmeyenleri bu kez seyirci karşısında anlattı.

Gülşen Baya Zengin

Ömür Özdemir’in kazandığın parayı nereye harcıyorsun sorusuna “ Aslında o kadar para kazanmıyorum karşıdan öyle gözüküyor” dedi. Hareketli şarkılarınmı yoksa slow şarkılarınmı daha değerli olduğu Sorusuna Murat Dalkılıç “ Hareketli şarkılar daha pahalı. Baya para harcıyoruz hareketli şarkılara. ‘Bi Güzellik Yapsana’ şarkısını ben yapsam zengindim ama Gülşen yaptı şarkıyı o baya zengin” dedi.

750 TL’ye Klip

Kliplerin çok masraflı olduğunu söyleyen Murat Dalkılıç “ Klipler çok pahalı oluyor ama ben ‘lüzumsuz Savaş’ şarkısının klibini 750 TL’ye çekmiştim. Sinema TV masterı yaptığım için hem çekip hem montaj yapabiliyorum” dedi.

Akarken Doldurun

Ömür Özdemir’in ailen kazandığın parayı akarken doldur diyorlar mı ve ilk ne zaman artık ben ünlü oldum dedin sorusuna Murat Dalkılıç “ Benim hayatımdaki herkes ailem, aile büyüklerim bu lafı hiç es geçmedi herkes söyledi akarken doldur dediler. Ayrıca ünlü olduğumu da kasaba şarkısıyla hissettim Bodrum’a gittiğimde kulüpte herkes şarkımı söylüyordu” dedi.

Babam Beraber Gidelim Diyor

Ömür Özdemir’in herkes buraya bir yakınıyla geliyor. Eşiyle sevgilisiyle sen kiminle geldin sorusuna Murat Dalkılıç “ Babamla geldim buraya. Babam beni üzüyolar diye düşünüyo yalnız bırakmıyo bu aralar her yere elimden tutup götürüyo Babam Buraya gelirken de hadi beraber gidelim” dedi.

İzmir’de Bakkal Dükkanı

Ömür Özdemir’in bir kadında en çok hoşuna giden şeyler nelerdir ve bazen sende de her şeyi bırakıp Gitme Hissi Oluyor mu sorusuna Murat Dalkılıç “ Bir kadında en hoşuma giden şey pozitif olması gerekiyor. Bazen bende de her şeyi bırakıp gitme hissi oluyor. Keşke İzmir’de kalıp bakkal açsaymışım diyorum. Sonra her sabah şükrediyorum bu işi yaptığıma dedi.

Gergedan Yapımın yapımcılığında Tiyatro sahnelerine yeni bir soluk getirmekten ziyade tavla, okey takımı, disko topu gibi şeyler getirmenin peşinde olan Ömür Özdemir, ”ceriLevis” mahlasıyla sanal mecralarda başladığı yolculuğuna, kendi hayatından seçtiği eğlenceli hikayeleri “Fazla Şaapma” adlı stand up gösterisinde anlatarak devam ediyor.”This post first appeared on Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber, please read the originial post: here

Share the post

Murat Dalkılıç Fazla Şaapma'ya Konuk Oldu

×

Subscribe to Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×