Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Dev Adamlar Fethiye Deplasmanında

Dev Adamlar Fethiye Deplasmanında

Türkiye Basketbol 2’nci Ligi B Grubunda ikinci yarıda heyecan başlıyor. Ligin ilk yarısında aldığı başarılı sonuçlarla alkışlanan Manisa’nın dev adamları Pazar günü deplasmanda konuk olacağı Fethiye Belediyespor maçına odaklandı. Yarın hazırlıklarını tamamlayacak olan Yeşil Beyazlı Dev Adamlar ligin ikinci yarısına iyi bir başlangıç yapmak istiyor.

Türkiye Basketbol 2’nci Ligi B Grubunda ilk yarıda aldığı başarılı sonuçlarla alkışlanan Manisa’nın Dev Adamları, Pazar günü deplasmanda oynayacağı Fethiye Belediyespor maçına odaklandı. Hazırlıklarında sona doğru gelen Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı yarın yapacağı antrenmanın ardından hazırlıklarına son noktayı koyacak ve Fethiye’de kampa girerek maç saatini beklemeye başlayacak.

MAÇ PAZAR GÜNÜ SAAT 17.00’DE BAŞLAYACAK

Pazar günü saat 17 00’de Fethiye’de zorlu bir maça çıkacak olan grup lideri temsilcimiz Manisa Büyükşehir Belediyespor sahadan galibiyetle ayrılmak istiyor. Maçın hazırlıklarını Atatürk Spor Salonu’nda yaptığı antrenmanla sürdüren dev adamlar, zorlu randevudan galip gelerek ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapmak istiyor. Her maçın önemli olduğunu belirten Baş Antrenör Ceyhun Cabadak, bu haftanın önemli olduğunu ve en iyi sonuç alarak ayrılmak istediklerini belirtti.

LİGİN İLK YARISINDA SADECE BİR MAÇTAN YENİLGİYLE AYRILDI

Ligin ilk yarısında fırtına gibi esen Dev Adamlar, sadece ligin 11. Haftasında kendi evinde konuk ettiği Boluspor’a 64-73 mağlup olmuştu. Manisa Büyükşehir Belediyespor Erkek Basketbol Takımı bu maçın dışında ligin ilk yarısında oynadığı tüm maçlardan galibiyetle ayrılmayı başardı ve şampiyonluğun en güçlü adayı olduğunu gösterdi.

DEV ADAMLARIN İLK YARIDA ALDIĞI SONUÇLAR

1.hafta: Manisa Büyükşehir Belediyespor: 92 Fethiye Belediyespor: 81

2.hafta: Gemlik Basketbol: 71 Manisa Büyükşehir Belediyespor: 74

3.hafta: Manisa Büyükşehir Belediyespor: 84 Edirne Belediyespor: 67

4.hafta: UPS Spor: 49 Manisa Büyükşehir Belediyespor: 105

5.hafta: Erzurum BŞB Gençlik: 71 Manisa Büyükşehir Belediyespor: 75

6.hafta: Manisa Büyükşehir Belediyespor: 82 Mamak Belediyespor: 76

7.hafta: İzmir BŞB: 71 Manisa Büyükşehir Belediyespor: 86

8.hafta: Manisa Büyükşehir Belediyespor: 82 Finalspor: 59

9.hafta: Tenis Eskrim Dağcılık: 71 Manisa Büyükşehir Belediyespor: 75

10.hafta: Manisa Büyükşehir Belediyespor: 64 Boluspor: 73

11.hafta: Mersin BŞB: 68 Manisa Büyükşehir Belediyespor: 94This post first appeared on Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber, please read the originial post: here

Share the post

Dev Adamlar Fethiye Deplasmanında

×

Subscribe to Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×