Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Barış Manço Aramızdan Ayrılışının 19. Yılında Kadıköy'de Anılacak.

Barış Manço Aramızdan Ayrılışının 19. Yılında Kadıköy'de Anılacak.

1999 yılında aramızdan ayrılan Barış Manço ölümünün 19. yılında sevenleri, dostları ve ailesiyle Kadıköy’de anılacak. Barış Manço‘nun ölüm yıldönümü olan 1 Şubat Perşembe akşamı Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi’nde anma etkinliği düzenlenecek.

Gecede ailesi sahnede sevenleri ile buluşacak ve Full Aksesuar Grubu sahne alacak. Full Aksesuar Grubu, sanatçının eserlerini orijinal plak ve albüm kayıtlarına sadık kalarak seslendirecek.

1 Şubat Perşembe akşamı Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek etkinlik saat 20.00’de başlayacak. Ailesi Ile sevenlerinin bir araya gelip Barış Manço şarkılarının söyleneceği etkinlik herkese açık.

BARIŞ MANÇO EVİ GECE YARISINA KADAR AÇIK

Barış Manço’nun Kadıköy Belediyesi’nin Manço ailesi ile birlikte ve Halkbank’ın desteğiyle müze haline getirdiği Moda’daki evi ,her yıl olduğu gibi 31 Ocak günü 24:00’e kadar ziyaretçilere açık olacak. Barış Manço’nun eşyalarının olduğu ev ücretsiz olarak gezilebilecek.This post first appeared on Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber, please read the originial post: here

Share the post

Barış Manço Aramızdan Ayrılışının 19. Yılında Kadıköy'de Anılacak.

×

Subscribe to Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×