Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Seda Sayan'nın Sahnesine Yıldız Yağmuru

Seda Sayan'nın Sahnesine Yıldız Yağmuru

Son günlerde Yunan şarkıcı Cefi’yle birlikte yaptığı Türkçe ve Yunanca şarkılardan oluşan ‘Seni Seviyorum’ isimli albümüyle gündemde olan Seda Sayan, geçtiğimiz akşam yoğun istek üzerine ikinci kez  İstanbul Günay Restaurant’ da sahne aldı. 

Sekiz yıldır özel geceler ve konserler dışında gazino sahnelerinden uzak Olan Seda Sayan, partneri Cefi’yle birlikte geçtiğimiz akşam yoğun istek üzerine ikinci kez  Günay’da sahneye çıktı.

Yeni projesi ‘Seni Seviyorum’un gördüğü ilgiden çok mutlu olan Seda Sayan ‘İlk Günay sahnemiz çok güzel geçmişti. Yoğun istek gelince ikincisini yaptık. Çok teklif geliyor, artık sık sık sahnelerde olacağım. Bu gece yıldılar geçidi gibiydi gelen tüm dostlarıma teşekkür ediyorum.’ cümleleriyle mutluluğunu ifade etti.

Sahnede olduğu süre boyunca Nur Yerlitaş imzalı 2 farklı kostüm giyen Seda Sayan sesiyle olduğu kadar güzelliği ile de göz doldurdu.

Güçlü yorumuyla dünden bugüne hit olmuş şarkılarını seslendiren Seda Sayan Türk Sanat Müziği, Türkçe Pop, Halk Müziği ve Arabesk şarkılardan oluşan geniş repertuarıyla da dinleyicileri mest etti. Seda Sayan’ın Cefi ile beraber yaptıkları düetler de seyircilerden büyük alkış aldı.

Seda Sayan ‘ı izleyenler arasında  Ceylan,  Çağlayan Topaloğlu, Demet Akalın & Okan Kurt,  Gonca Vuslateri, Hakan Akkaya, Nur Yerlitaş, Orhan Gencebay & Sevim Emre,  Polat Yağcı, Safiye Soyman & Faik Öztürk,  Sevcan Orhan ,  Sinem Yıldız iş ve cemiyet hayatının bir çok ünlü isimi vardı.

Seyirciler arasında iki ay önce ayrıldığı galerici Murat Karabova da vardı. Karabova geçirdiği göz ameliyatına rağman, Seda Sayan’a jest yaparak kulübe geldi. Bir ara sahne den inen Seda Sayan Murat Karabova’nın yanına gittiği görüntüler  sosyal medyada en çok konuşulan konusu oldu

HABERIMPORT - Türkiye ve Dünya Gündeminden Son Haberler, Güncel, Ekonomi, Teknoloji, Yaşam, Sanat Haberleri, Foto Galeri, Video Galeri ve Daha Fazlası.This post first appeared on Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber, please read the originial post: here

Share the post

Seda Sayan'nın Sahnesine Yıldız Yağmuru

×

Subscribe to Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×