Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Yıldız Tilbe Konseri

Yıldız Tilbe Konseri

Şehrin Yeni Yıldızı Vadistanbul AVM’de Yıldız Tilbe Konseri

Şehrin Yeni Yıldızı Vadistanbul AVM’deki yeni yılın ilk konseri, farklı bir Konseptle Ilk Kez Vadistanbul’da kapılarını açan Jolly Joker’de Yıldız Tilbe ile başlıyor. 12 Ocak’taki konserde Yıldız Tilbe sevilen şarkılarını seslendirecek

İstanbul’un en beğenilen lezzet ve eğlence mekanlarını benzersiz bir doğa manzarasında buluşturan Şehrin Yeni Yıldızı Vadistanbul AVM’deki yeni yılın ilk konseri, farklı Bir Konseptle Ilk kez bir AVM’de kapılarını açan Jolly Joker’de Yıldız Tilbe ile başlıyor.

Jolly Joker Vadistanbul Sahnesi’nde yeni yılın ilk yıldızı olarak 12 Ocak Cuma günü saat 22.00’da sahneye çıkacak olan sanatçı, performansı ile yine büyüleyecek.

İstanbul’a yepyeni bir nefes veren ve her mevsim yeşilin başka bir tonuyla misafirlerini karşılayan Vadistanbul AVM, gerçekleşecek birbirinden güzel konser etkinlikleri ile eğlencenin ve keyfin yeni adresi olacak.

AVM’nin kapanışından sonra başlayacak olan konserler için biletler, biletix’ten temin edilebilir.

Haberimport.com - Son Dakika Haberler.This post first appeared on Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber, please read the originial post: here

Share the post

Yıldız Tilbe Konseri

×

Subscribe to Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×