Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Buray İzmir'li sevenleriyle biraraya geldi

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Buray, Point Bornova Alışveriş Merkezi’nde sevenleriyle bir araya geldi.Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla’nın da katıldığı ve sahnede birlikte selfie yaptıkları konserin ardından hayranları için imza dağıtıp, fotoğraf çektiren Buray, İzmirlilere unutulmaz bir hafta sonu yaşattı. Yoğun katılımın olduğu etkinlikte şarkılarını sevenleriyle birlikte seslendiren Buray, "Bu atmosfer harika. Sizlerle aynı duyguları hissetmek, aynı şarkıda buluşmak muhteşem bir duygu. İyi ki yanımdasınız.”dedi.

İzmirli hayranlarıyla bir araya gelmekten dolayı son derece mutlu olduğunu belirten Buray, "Aşk mı lazım", "Sen Sevda Mısın", "Melodi" gibi sevilen şarkılarını Point Bornova’ya gelen hayranları için seslendirdi. Müzik listelerinde ilk sıralara demir atan şarkıları ile İzmirlileri coşturan Buray, hayranları ile buluşmanın keyfini yaşadı. Buray'ı alkış yağmuru ile karşılayan hayranları konser boyunca da şarkıcıyla birlikte tempo tuttular.

Her yaşa hitap eden etkinliklere imza atan Point Bornova, önümüzdeki dönem sevilen şarkıcıları İzmirlilerle buluşturmaya devam edecek!


This post first appeared on Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber, please read the originial post: here

Share the post

Buray İzmir'li sevenleriyle biraraya geldi

×

Subscribe to Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×